طرح«هفت روز در بهشت» فعالیت تربیتی موفق در حوزه نوجوانان نخبه کشور

 

نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح«هفت روز در بهشت» فعالیت تربیتی موفق در حوزه نوجوانان نخبه کشور است

به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی پس از دیدار با مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: علت وجودی ائمه معصومین(ع) هدایت انسان‎ها است، بنابراین هرنوع امکانات منتسب به امام رضا(ع) باید به عنوان یک ظرفیت تربیتی برای جوانان و نوجوانان استفاده شود .

وی با اشاره به راه‎اندازی اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) توسط موسسه جوانان آستان قدس رضوی تاکید کرد: هرچقدر بتوان با فعالیت‏‎های تربیتی عمیق‎تر و خلاقانه‎تر از این ظرفیت استفاده کرد، طبیعتا جذابیت انتقال پیام بیشتر و تاثیرگذاری آن هم به مراتب افزایش خواهد یافت.

قاضی زاده هاشمی با بیان این مطلب که در حال حاضر آموزش در سطح دنیا، به سمت آموزش‎های کاربردی رفته است افزود: امروزه آموزشی موثر خواهد بود که همراه با فعالیت باشد، به این معنی که فهم و درک مطالب را به محسوسات نزدیک کند، که به حول قوه الهی و به همت موسسه جوانان این مهم با استفاده از کارگاه‏‎های آموزشی مناسب و برنامه‎‏ریزی هدفمند برای نوع آموزش در اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) در حال انجام است.

این نماینده مجلس با اشاره به « طرح زیرسایه خورشید » تاکید کرد: اینچنین طرح‏‎هایی، کارهای بسیار بزرگ و موثری است که جامعه ما در حال حاضر به اینچنین برنامه‏‎هایی نیاز  فراوان دارد و بایستی از لحاظ کمی آن را گسترش دهیم.

قاضی‎زاده هاشمی در ادامه گفت: طرح«هفت روز در بهشت» یکی از کارهای تربیتی موفق در حوزه نوجوانان نخبه کشوری است که امیدواریم با قدرتمند شدن هرچه بیشتر این مجموعه در آینده شاهد برگزاری این طرح‎ در هر شهر کشور با امکاناتی نظیر اردوگاه امام رضا(ع) باشیم.

لازم به یادآوری است: طرح «هفت روز در بهشت» تابستان امسال با دعوت از ۹۰۰ نخبه کشوری از ۱۵ مرداد الی ۳۱ شهریور در قالب ۶ دوره اموزشی ، به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی برگزار شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

الگوی امنیتی *

 برای مطالعه بیشتر

اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) یک تجربه موفق اردوگاهی است

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) گف…