اجرای “نور و نوروز” در گلزار شهدای گمنام امیر چخماق یزد

ویژه برنامه های سال تحویل با نام “نور و نوروز” همزمان با ۳۰ استان کشور، در گلزار شهدای گمنام امیر چخماق یزد برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، ویژه برنامه تشکل های جوانان رضوی روز ۳۰ اسفند همزمان در ۳۰ استان کشور با هدف پاسداشت ایام میلاد حضرت زهرا (سلام الله علیها) و همچنین توجه و توسل مردم به حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) و گسترش عطر و یاد این آستان مقدس در لحظات تحویل سال برگزار می‌شود.
مسوول هیئت انصار ولایت در دارالعباد یزد با اشاره به اینکه، برنامه “نور و نوروز” در یزد، برگزار می شود، گفت: این مراسم از نماز ظهر و عصر در گلزار شهدای گمنام امیر چخماق برگزار خواهد شد.
محمد ابراهیم رضایی در مورد جزئیات این برنامه گفت: قرائت صلوات خاصه علی بن موسی الرضا(ع)و زیارتنامه حضرت زهرا(س)، اجرای تواشیح و اهدای بسته های متبرک حرم مطهر رضوی از جمله برنامه های این مراسم است.
وی با بیان اینکه سخنران این مراسم حجت الاسلام مهدوی نژاد است، تصریح کرد: لحظات سال تحویل نیز به صورت زنده از حرم امام رضا (ع) در مراسم پخش شود.
رضایی با اشاره به اینکه اجرای برنامه بر عهده هیئت انصار ولایت در دارالعباده یزد خواهد بود، تصریح کرد: در کنار این هیئت، کانون فرهنگی هنری ولاء، ناحیه مقاومت بسیج ثارالله، شبکه جوانان رضوی نیز همکاری کرده اند.
یادآور می‌شود؛ ویژه برنامه کشوری و مردمی «نور و نوروز»، در روز ۳۰ اسفندماه، به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی و مشارکت شبکه جوانان رضوی در گلزارهای شهدا، امام زادگان، بقاع متبرکه و مهدیه‌های مراکز استان سراسر کشور و با حضور عموم مردم برگزار خواهد شد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

الگوی امنیتی *