اهدای ۵۰۰ جهیزیه به زوج های نیازمند در خوزستان

کاروان دهمین دوره جشن‌های مردمی و بین‌المللی «زیر سایه خورشید» آستان قدس رضوی چهارم مردادماه پا به استان خوزستان می‌رسد و همراه با این کاروان ۵۰۰ سری جهیزیه به زوج های نیازمند اهدا می شود.

به گزارش ستادخبری دهمین دوره جشن‌های مردمی و بین‌المللی «زیر سایه خورشید»، این سری جشن ها در دهمین سال برپایی خود از تاریخ چهارم مردادماه به مدت ۱۰ روز میهمان استان خوزستان می‌شود.

بر اساس این گزارش، در روز نخست برنامه‌ها با مراسم از استقبال کاروان رضوی در شهر اهواز از ساعت ۲۲:۱۸ آغاز شده و با مراسماتی چون دیدار با پاسداران، حضور در بقعه متبرک دانیال نبی، حضور در بیمارستان نظام مافی، دیار با خانواده شهدا، عیادت از بیماران شاوور، حضور در روستای چعب و برگزاری جشن مردمی در این روستا ادامه پیدا می‌کند.

دهمین دوره طرح زیر سایه خورشید در مدت ۱۰ روز حضور خود در این استان در شهرستان‌های مختلف شوش، آبادان، دزفول، بهبهان، امالطمیر، کارون، شوشتر، شعیبیه، هندیجان و زرگان نیز برنامه دارد.

اهدای جهیزیه به زوج های نیازمند در دهه کرامت همزمان با ورود خدام امام رضا(ع) به شهر اهواز، یکی از شاخص‌ترین برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این ایام به شمار می‌رود.

یادآور می‌شود، دهمین دوره جشن‌های «زیر سایه خورشید» همزمان با دهه کرامت از سوم لغایت ۱۵ مردادماه در ۳۱ استان کشور و ۳۴ کشور جهان برگزار می‌شود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

الگوی امنیتی *