نشست تخصصی پویش کشوری «چله انقلاب» درگیلان برگزار می شود

همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر نشست تخصصی پویش کشوری «چله انقلاب» در استان گیلان برپا می گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، همزمان با اولین روز ایام الله دهه فجر نشست تخصصی پویش کشوری «چله انقلاب» با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی؛ رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس و وزیر سابق اطلاعات با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی در تاریخ دوازدهم بهمن ماه بعد از نماز ظهر و عصر در مهدیه رشت برگزار می شود.

سلسله نشست های پویش کشوری «چله انقلاب» در استان گیلان در سه ویژه برنامه مجزا و سه لایه مخاطب به صورت عمومی، تخصصی و جُنگ دانش آموزی از ۱۲ تا ۱۷ بهمن اجرا می گردد.

نشست های عمومی و تخصصی پویش کشوری چله انقلاب با حضور تشکل های فعال فرهنگی سطح استان برپا می شود. این حرکت فرهنگی به میزبانی تشکل های جوانان رضوی و با همکاری اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، سازمان تبلیغات اسلامی استان، صدا و سیمای مرکز گیلان و در راستای بزرگداشت ایام الله دهه فجر برگزار می شود.

یادآوری می شود؛ پویش کشوری «چله انقلاب»؛ به منظور ارائه مجموعه ای از نمایشگاه ها، همایش ها و برنامه های ترکیبی ویژه بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی برگزار می گردد که با هدف معرفی کامل اهداف و دستاوردهای آن واقعه عظیم در سراسر کشور و به صورت چرخشی در شهرهای منتخب از تاریخ ۳۰ دی ماه تا سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد. تمام این فعالیت ها با محوریت شبکه جوانان رضوی و همت و توان مجموعه ها و تشکل های انقلابی و با حضور همه اقشار مردم انجام می شود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

الگوی امنیتی *