جُنگ دانش آموزی«چله انقلاب» در ایستگاه کردستان

به همت تشکل های جوانان رضوی ویژه برنامه های سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در قالب جُنگ دانش آموزی«چله انقلاب» در کردستان برگزار می گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، برنامه جُنگ دانش آموزی از سلسله برنامه های پویش کشوری «چله انقلاب» با رویکرد بصیرت افزایی و انتقال پیام آرمان های نظام جمهوری اسلامی ایران به جوانان و نوجوانان با حضور دانش آموزان نخبه علمی در تاریخ سیزدهم بهمن ماه سال جاری در سالن امام خمینی  برپا می گردد.

جشن انقلاب ویژه نسل چهارم با سخنرانی جناب آقای فاتحی و محوریت دستاوردهای انقلاب اسلامی در کردستان اجرا می شود.

اهداء لوح افتخار و سپاس با عنوان «چله انقلاب» از سوی آستان قدس رضوی به خانواده های شهدای مدافع حرم و انقلاب و دانش آموزان نمونه، اجرای سرود توسط دانش آموزان، طنز، سرود، تئاتر و … از دیگر برنامه های اجرایی در جُنگ دانش آموزی طرح پویش کشوری «چله انقلاب» استان کردستان است.

یادآوری می شود؛ پویش کشوری «چله انقلاب»؛ به منظور ارائه مجموعه ای از نمایشگاه ها، همایش ها و برنامه های ترکیبی ویژه بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی برگزار می گردد که با هدف معرفی کامل اهداف و دستاوردهای آن واقعه عظیم در سراسر کشور و به صورت چرخشی در شهرهای منتخب از تاریخ ۳۰ دی ماه تا سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد. تمام این فعالیت ها با محوریت شبکه جوانان رضوی و همت و توان مجموعه ها و تشکل های انقلابی و با حضور همه اقشار مردم انجام می شود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

الگوی امنیتی *