ارسال کمک‌های مردمی استان البرز توسط شبکه جوانان رضوی به کرمانشاه

۳ کامیون حامل نیازهای اولیه مردم زلزله‌زده توسط شبکه جوانان رضوی استان البرز به کرمانشاه ارسال شد.

به گزارش ستاد خبری شبکه جوانان رضوی، شبکه جوانان رضوی با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر سبک کردن بار مصیبت و جبران خسارت اقدام به جمع‌آوری و ارسال کمک‌های مردمی کرده است که تاکنون تشکل شبکه جوانان رضوی استان البرز، اقدام به ارسال ۳ کامیون حاوی نیازهای اولیه مردم استان کرمانشاه شامل ۲ هزارتخت پتو، ۲ هزار بسته غذای کودک، ۲۰هزار عدد کنسرو و ۱۰هزار آب معدنی کرده است.

همچنین تشکل هیات رزمندگان اسلام استان البرز گروه جهادی به مناطق زلزله‌زده اعزام کرده است تا بررسی نیازهای اولیه این استان را انجام دهند.

آشپزخانه این تشکل در شهرستان دالاهو در استان کرمانشاه مستقر شده است و در حال طبخ و توزیع روزانه ۵ هزار غذای گرم در این مناطق می‌باشد.

هموطنان در استان البرز می‌توانند برای اهدای کمک‌های خود به شهرستان کرج، میدان والفجر، بلوار سرداران، مجتمع فرهنگی مذهبی انصارالامام (ره) مراجعه نمایند.
همچنین هموطنان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره حساب ۲۸۱۰۴۳۱۱۸۳۵۰۰۱۱ و شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۰۹۳۵۸۵۸۳۱ به‌نام موسسه فرهنگی قرآن و عترت۳۱۳ یار موعود نزد بانک انصار واریز نمایند.

لازم به ذکر است پس از وقوع زمین‌لرزه در غرب کشور، تشکل‌های شبکه جوانان رضوی ساماندهی و دریافت کمک‌های مردمی را از ۳۱ استان سراسر کشور، با عنوان «به یاری کرمانشاه» آغاز کرد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

الگوی امنیتی *