برگزاری جُنگ دانش آموزی در کهگیلویه و بویراحمد

به مناسبت بزرگداشت سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ویژه برنامه «جُنگ دانش آموزی» پویش کشوری «چله انقلاب » در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر ویژه برنامه جُنگ دانش آموزی به میزبانی تشکل های شبکه جوانان رضوی روز سیزدهم بهمن ماه سال جاری در سالن شهید هرمزپور یاسوج برگزار می گردد.

سخنرانی محمد علوی تبار، اجرای سرود توسط دانش ­آموزان، تئاتر، برگزاری مسابقات علمی، فرهنگی، اهداء لوح افتخار و سپاس به دانش آموزان نمونه و تجلیل از خانواده­ شهدای مدافع حرم و شهدای انقلاب اسلامی از جمله برنامه های اجرایی جُنگ دانش آموزی در شهر یاسوج است.

این ویژه برنامه با هدف بازخوانی آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و آگاهی بخشی جوانان و نوجوانان به همت شبکه جوانان رضوی با حضور دانش آموزان پسر نخبه علمی مقطع متوسطه این استان اجرا خواهد شد.

یادآوری می شود؛ پویش کشوری «چله انقلاب»؛ به منظور ارائه مجموعه ای از نمایشگاه ها، همایش ها و برنامه های ترکیبی ویژه بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی برگزار می گردد که با هدف معرفی کامل اهداف و دستاوردهای آن واقعه عظیم در سراسر کشور و به صورت چرخشی در شهرهای منتخب از تاریخ ۳۰ دی ماه تا سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد. تمام این فعالیت ها با محوریت شبکه جوانان رضوی و همت و توان مجموعه ها و تشکل های انقلابی و با حضور همه اقشار مردم انجام می شود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

الگوی امنیتی *