دانش‎آموزان نخبه طرح تا بی‎نهایت میهمان اردوگاه امام رضا(ع) می‎شوند

۱۰۰ نفر از دانش آموزان نخبه طرح تا بی نهایت میهمان اردوی دو روزه اردوگاه امام رضا(ع) می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، طرح ” تا بی نهایت ” در راستای تداوم ارتباط خود با دانش‌آموزان، اقدام به برگزاری اردوی دو روزه در اردوگاه امام رضا(ع) کرده است.

به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی فاز اول طرح ملی تا بی‌نهایت با هدف ارتقاء سطح اعتقادی نوجوانان توسط موسسه جوانان آستان قدس رضوی در ۲۰ مدرسه متوسطه پسرانه انجام شد.

این طرح با هدف پاسخگویی به سوالات و شبهات اعتقادی و ارتقاء سطح اعتقادات و همچنین نشان دادن وجهه عقلانی اعتقادات دینی ویژه نوجوانان دوره متوسطه دوم برگزار شده است و بیش از ۲ هزار سوال اعتقادی داتش آموزان پاسخ داده شد.

در این طرح که در راستای ارتقاء سطح اعتقادی نوجوانان در دو قالب حضوری و مجازی صورت گرفته است، دانش‌آموزان فعال توسط اساتید شناسایی شد و برای پاسخگویی مبسوط تر به سوالات و ابهامات آنان، اردویی تدارک دیده شده است تا ضمن اردو و تفریح کلاس‌های اعتقادی برگزار شود.

این اردو که با حضور ۱۰۰ دانش آموز برنامه‏ریزی شده، قرار است در روز پنج شنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ اردیبهشت ماه در اردوگاه امام رضا(ع) برگزار شود.

طرح تا بی‌نهایت قرار است در فازهای بعدی خود در تمام مدارس کشور برگزار شود.
گفتنی است طرح ملی تا بی‌نهایت به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی با هدف رفع شبهات و اشکالات اعتقادی نسل نوجوان و ارتقاء سطح اعتقادی آنها برای بیمه ساختن آنها از شبهات دینی اجرا می‌شود.

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

الگوی امنیتی *