کهگیلویه و بویراحمد میزبان پویش کشوری «چله انقلاب» می شود

به مناسبت بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سلسله نشست های پویش کشوری «چله انقلاب » در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر این پویش در قالب نشست های عمومی و تخصصی به میزبانی تشکل های شبکه جوانان رضوی عصر روز چهاردهم بهمن ماه سال جاری در مسجد جامع یاسوج برگزار می گردد.

این نشست با سخنرانی دکتر محمد حسین رجبی دوانی؛ استاد دانشگاه، مورخ و پژوهشگر تاریخ اسلام با موضوع دستاورد های انقلاب اسلامی، چرایی و چگونگی مبارزه با استکبار به همراه تجلیل از خانواده­ شهدای مدافع حرم و شهدای انقلاب اسلامی برگزار می گردد.

سلسله نشست های پویش کشوری «چله انقلاب» در استان کهگیلویه و بویراحمد در سه ویژه برنامه مجزا و سه لایه مخاطب به صورت عمومی، تخصصی و جُنگ دانش آموزی با حضور تشکل های فعال فرهنگی سطح استان برپا می شود. این حرکت فرهنگی به میزبانی تشکل های جوانان رضوی و با همکاری اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، سازمان تبلیغات اسلامی استان، صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد و در راستای بزرگداشت ایام الله دهه فجر برگزار می شود.

یادآوری می شود؛ پویش کشوری «چله انقلاب»؛ به منظور ارائه مجموعه ای از نمایشگاه ها، همایش ها و برنامه های ترکیبی ویژه بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی برگزار می گردد که با هدف معرفی کامل اهداف و دستاوردهای آن واقعه عظیم در سراسر کشور و به صورت چرخشی در شهرهای منتخب از تاریخ ۳۰ دی ماه تا سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد. تمام این فعالیت ها با محوریت شبکه جوانان رضوی و همت و توان مجموعه ها و تشکل های انقلابی و با حضور همه اقشار مردم انجام می شود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

الگوی امنیتی *