بندرعباس میزبان جُنگ دانش آموزی«چله انقلاب» شد

همزمان با دومین روز دهه مبارک فجر و سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسم باشکوه جُنگ بزرگ دانش آموزی«چله انقلاب» با شعار «خدا با ماست» در دبیرستان پسرانه غیردولتی نور بندرعباس اجرا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، ویژه برنامه جُنگ دانش آموزی چله انقلاب به منظور تعمیق باورها، آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی در بین قشر جوان و نوجوان هرمزگانی با محوریت فرهنگ رضوی برگزار گردید.

در این مراسم احسان ابراهیمی کارشناس مجری برنامه با اشاره به رشادت های رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس، گفت: شهادت ۲۱۸ هزار نفر از غیور مردان ایران اسلامی در دوران جنگ نشانگر پایبندی ملت ایران به ارزش های دینی و آرمان های انقلاب است.

وی با بیان اینکه رزمندگان اسلام درجنگ تحمیلی با از خودگذشتگی اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشور عزیزمان جدا شود، افزود: امروز نیز دشمنان نظام اسلامی بدانند که فرزندان این کشور برای دفاع از اهداف انقلاب و دستاوردهای دفاع مقدس آمادگی کامل دارند.

تجلیل از خانواده شهیدان ناصر گرجی زاده و شهید علی سالاری، پخش صلوات خاصه، اجرای سرود، مسابقه از دیگر برنامه های جُنگ دانش آموزی در بندرعباس بود.

یادآوری می شود؛ پویش کشوری «چله انقلاب»؛ به منظور ارائه مجموعه ای از نمایشگاه ها، همایش ها و برنامه های ترکیبی ویژه بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی برگزار می گردد که با هدف معرفی کامل اهداف و دستاوردهای آن واقعه عظیم در سراسر کشور و به صورت چرخشی در شهرهای منتخب از تاریخ ۳۰ دی ماه تا سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد. تمام این فعالیت ها با محوریت شبکه جوانان رضوی و همت و توان مجموعه ها و تشکل های انقلابی و با حضور همه اقشار مردم انجام می شود.

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

الگوی امنیتی *