اردوهای هفت روز در بهشت تربیت کننده شهید حججی‌ها و احمدی روشن‌ها است

سردار حاج سعید قاسمی در جمع جوانان هفت روز دربهشت:  اردوهای هفت روز در بهشت تربیت کننده شهید حججی‌ها و احمدی روشن‌ها است

سردار حاج سعید قاسمی در جمع نوجوانان هفت روز در بهشت گفت: شهید محسن حججی ها و شهید احمدی روشن‌ها، حاصل فرهنگی است که اینچنین اردوهای تربیتی و معرفتی ایجاد می‎کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، سردار حاج سعید قاسمی در افتتاحیه هفتمین دوره اردوهای معرفتی،آموزشی و تفریحی هفت روز در بهشت گفت: در طول سال نوجوانان و جوانان ما مورد هجمه‎های زهراگین فراوان فرهنگی قرار می‎گیرند که تنها پادزهر آن همین اردوها و هیئت‎ها است که فرهنگ مقاومت و شهادت طلبی سیدالشهدا را بازگو می‎کند.

سردار قاسمی با اشاره به طرح هفت روز در بهشت گفت:

من دست تک تک عوامل، مسئولین و مربیان این اردو را می‎بوسم و تاکید می‎کنم این اردوها باید ادامه‎دار باشند.

وی در ادامه با بیان این مطلب که نظام انقلاب اسلامی در مواردی از مسئولین هم ضربه خورده است تاکید کرد: برای حفظ انقلاب اسلامی راهی نداریم جز اینکه این چنین اردوها را ادامه دهیم، چراکه این اردوها همچون سنگری در برابر تهاجمات فرهنگی و اعتقادی دشمن، جوانان و نوجوان ما را محفوظ می‎دارد.
سردار حاج سعید قاسمی تصریح کرد: یکی از کاستی‎های ما عدم تربیت مدیران انقلابی برای آینده این نظام است که اردوهایی همچون هفت روز دربهشت می‎تواند ما را امیدوار به تربیت اینچنین نیروهای انقلابی کند.
لازم به یادآوری است: طرح هفت روز در بهشت به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی برای جوانان نخبه سراسرکشور در بازه سنی ۱۶ تا ۱۷ سال طراحی شده و طبق برنامه‎ریزی‎های انجام شده این جوانان در طول تابستان و در دوره‎های ۷ روزه به مشهد مقدس مشرف شده و در طول این مدت با معارف بنیادی ذیل کتاب‎های هفت‎گانه تالیف شده برای این رده سنی شامل خداشناسی، اسلام شناسی، معادشناسی، معرفت‎شناسی‌، انسان‎شناسی، راهنماشناسی و شیعه‎شناسی آشنا خواهند شد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

الگوی امنیتی *