به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی انجام شد
حمایت و غنی سازی اوقات فراغت جوانان حاشیه شهر

ashura

با حمایت موسسه جوانان آستان قدس رضوی و معاونت فرهنگی سپاه امام رضا علیه السلام در غنی سازی اوقات فراغت تشکل های حاشیه شهر، نوجوانان و جوانان این مناطق در تابستان ۹۷ از خدمات فرهنگی این مجموعه‌ها بهره مند شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، موسسه جوانان آستان قدس رضوی با مشارکت معاونت فرهنگی سپاه امام رضا علیه السلام در تابستان ۹۷ با ارائه خدمات فرهنگی به تشکل های مشهد با اولویت تشکل های حاشیه شهر به غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان این مناطق در تابستان ۹۷ پرداختند.

 

در این طرح که با هدف حمایت و تقویت برنامه های فرهنگی اوقات فراغت تشکل های مشهد صورت گرفت ۲۰۰ تشکل ثبت نام و پس از ارزیابی و بررسی تشکل های واجد شرایط بیش از یک هزار و ۳۰۰ مخاطب دختر و پسر، در این برنامه ها حضور یافتند.
برنامه زیارتی حرم مطهر از جمله برنامه های این بسته حمایتی بود که طی ۳ روز برگزار شد و مخاطبان ضمن تشرف دسته جمعی به حرم مطهر از برنامه های معرفتی رواق دارالهدایه، شرکت در مسابقه کتابخوانی با اهدای ۱۰ جایزه ۱۵۰ هزار تومانی به قید قرعه و پذیرایی و اهدای بسته متبرک بهره مند شدند.
از دیگر خدمات ارائه شده می توان به اعزام مربی جهت برگزاری دوره های اصول عقاید و کلاس های هنری برای متقاضیان در ایام باقی مانده از تابستان اشاره کرد.
در پایان این طرح گروه های منتخب در اردوی اختتامیه که در اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا علیه السلام برگزار خواهد شد، شرکت می نمایند.
در همین راستا موسسه جوانان آستان قدس رضوی، با ارائه خدمات فرهنگی به اردوهای زیارتی مشهد مقدس همچون اهدای بسته های متبرک و برگزاری جلسات معرفتی و مهارتی و همچنین مشارکت در برگزاری اعیاد دهه ولایت تشکل ها از آن ها حمایت نمود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

الگوی امنیتی *