امام جمعه یزد:
خدام رضوی سفیران رحمت و کرامت هستند.

امام جمعه یزد گفت: خدام رضوی عنایات، رحمت، مهربانی و صفات و عظمت امام رضا(ع) را به خوبی منتقل و حس بسیار خوبی در جامعه ایجاد می کنند.
آیت الله محمدرضا ناصری در دیدار با خدام حرم رضوی به مناسبت آغاز دهه کرامت اظهار داشت: خدا را به خاطر اینکه ما را مفتخر به نعمت ولایت کرد و ما را محب اهل بیت(ع) قرار داد، شاکریم.
وی عنوان کرد: خداوند در دوران معاصر فردی را فرستاد که جانی دوباره به جهان اسلام بدهد و حقیقت ولایت را روشن کند و ما را در پناه نظام اسلامی قرار دهد و اگر این حرکت امام نبود و نظام اسلامی برپا نشده بود، معلوم نبود که وضعیت کشور، مردم و حرم اهل بیت(ع) ما چگونه باشد.
ناصری ادامه داد: خواب‌هایی که دشمنان دیده بودند و برنامه ریزی کرده بودند که ایران قطعه ای از کشور استعمار و استکبار باشد و حاکمیت آن حاکمیت صهیونیست ها و مستکبران باشد، با حرکت امام خمینی(ره) به کابوس تبدیل شد زیرا اگر این خواب‌ها تعبیر می شد، مشخص نبود که هر کدام از ما در چه وضعیتی قرار داشتیم.
امام جمعه یزد با اشاره به فسادها و حرکت‌هایی که در جشن‌های قبل از انقلاب انجام می شد تا نمونه ای از اروپای فاسد در کشور وجود داشته باشد، افزود: دشمنان ما می دانستند که اگر کشور ما بر پایه حب اهل بیت(ع) حرکت کند، جایی برای آنها وجود نخواهد داشت و امام راحل ما را به این عزت رساند و دوران غریبی امام رضا(ع) تمام و کشور ما به کشور صاحب الزمانی تبدیل شد.
ناصری تاکید کرد: اگر امام و انقلاب نبود، نمی شد آینده کشور را ترسیم کرد اما خوشبختانه امروز کشور ما مهد دوستداران اهل بیت(ع) است.
وی با اشاره به نزدیک شدن به ایام قیام نیمه خرداد تصریح کرد: پیروزی انقلاب اسلامی در باور هیچکس نمی گنجید اما این مرد بزرگ ایستاد و مقاومت کرد و با حمایت مردم انقلاب را به پیروزی رساند.
ناصری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه خدام حرم رضوی، سفیران رحمت و سفیران کرامت هستند، اظهار داشت: خدام رضوی عنایات، رحمت، مهربانی و صفات و عظمت امام رضا(ع) را به خوبی منتقل و حس بسیار خوبی در جامعه ایجاد می کنند.
وی بیان کرد: مردم ما ارادت ویژه به امام رضا(ع) دارند و حضور خدام رضوی در شهرهای مختلف، این دوستی و عشق و ارادت را زنده می کند.
گفتنی است؛ امسال برای پانزدهمین سال، جشن زیر سایه خورشید با رمز یا صاحب الزمان در مرکز استان و تمام شهرستان های استان یزد برگزار می شود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
نظرات بسته شده است.