موسسه جوانان آستان قدس رضوی میزبان اردوهای تشکل‎‎های دانشجویی کشور

موسسه جوانان آستان قدس رضوی میزبان اردوهای زیارتی تشکل‎های دانشجویی سراسر کشور می‎شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، پس از نشست مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی با دبیران تشکل‎های کشوری دانشگاه‏‏‎ها که در آذر ماه سال جاری برگزار شد، حمایت از برنامه‏‎های فرهنگی- آموزشی- معرفتی تشکل‎های دانشجویی در دستور کار این موسسه قرار گرفت.

موسسه جوانان آستان قدس رضوی با هدف اشاعه فرهنگ و سیره رضوی در دانشگاه‌ها، حمایت از تشکل‌های دانشجویی مومن انقلابی برای هم‌افزایی و تاثیرگذاری در سراسر کشور و همچنین معرفی ظرفیت‌های آستان قدس رضوی به دانشگاه‌ها، از اردوهای تشکل‎های دانشجویی که در شهر مشهد برگزار شود، میزبانی می‎کند.

برگزاری کلاس‏‎های معرفتی با اساتید مطرح استانی و کشوری، تامین اسکان، ارائه بسته‎های فرهنگی و آموزشی‎، زمینه‎سازی برای استفاده از خدمات اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) و همچنین انجام هماهنگی‎های لازم برای استفاده از خدمات زیارتی و آموزشی حرم مطهر رضوی و دیدار با تولیت معزز آستان قدس رضوی از جمله اقداماتی است که موسسه جوانان آستان قدس رضوی برای میزبانی از این اردوها انجام داده است.

از ابتدای اجرای این طرح که از اواخر دی ماه آغاز شد، تا پایان بهمن‎ماه، این موسسه میزبان بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ دانشجو در قالب ۱۲ اردوی تشکل‎های دانشجویی خواهد بود.

لازم به ذکر است این موسسه در نظر دارد حسب الامر تولیت معزز آستان قدس رضوی در سال آینده با راه‎اندازی دبیرخانه تعاملات دانشجویی، با توجه به ظرفیت های درون وبرون آستان قدس خدمات جامع و کامل‎تری به تمامی اردوهای دانشجویی ارائه نماید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
نظرات بسته شده است.