دیدار خادمین حرم رضوی با کارکنان شرکت کنترل گاز

کاروان زیر سایه خورشید و خادمین  بارگاه ملکوتی شمس الشموس امروز با کارکنان شرکت کنترل گاز اکباتان دیدار کردند.

به گزارش ستاد خبری زیر سایه خورشید استان همدان، کاروان زیر سایه خورشید و خادمین  بارگاه ملکوتی شمس الشموس امروز با کارکنان شرکت کنترل گاز اکباتان دیدار کردند.

این مراسم با حضور مدیرعامل  شرکت کنترل گاز اکباتان، مسئول بسیج ادارات و کارخانجات همدان و کارکنان شرکت گاز اکباتان در محل سالن اجتماعات شرکت در راستای افزایش بعد معنوی و اعتقادی برگزار و همچنین عرض ارادت به حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) برگزار شد.

 

در ابتدای این مراسم خادمین حرم رضوی ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف شرکت با استقبال گرم و باشکوه  کارکنان شرکت گاز روبر شدند که نشان از ارادت عمیق قلبی آنها به ائمه معصومین(ع) بود.

خادمین بارگاه ملکوتی شمس المشوس پس از نصب پرچم متبرک آستان قدس رضوی در جایگاه اصلی، صلوات خاصه حضرت رضا(ع) را با همراهی کارکنان زمزمه و  عطر روح نواز حرم مطهر و صفای زیارت ضامن آهو را در مراسم جاری ساخته و با پخش بسته متبرکه حرم امام رضا(ع) پرچم را در میان جمعیت حمل و حاضرین با بوسه بر پرچم بارگاه ملکوتی بر آن تبرک جستند.

مدیرعامل  شرکت کنترل گاز اکباتان همدان در این مراسم  با گرامیداشت دهه کرامت اظهار داشت:  حضور ارزشمند خادمین امام رضا(ع) در شرکت کنترل گاز موجب خیر و برکت  است.

محمدرضا جعفری با تشریح اهداف و فعالیت‌های شرکت با بیان اینکه شرکت کنترل گاز اکباتان، یکی از بزرگ‌ترین سازندگان تجهیزات صنایع نفت و گاز کشور است، گفت: این شرکت یکی از دو شرکت تولیدکننده رگولاتور گاز شهری محسوب می‌شود.

وی با بیان  اینکه شرکت کنترل گاز اکباتان به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان تجهیزات ایمنی، تنظیم و اندازه‌گیری گاز شهری در ایران و خاورمیانه مطرح است، افزود:  در حال حاضر محصولاتی از همین شرکت به همسایگان  شمالی کشور ارسال می‌شود.

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام حسین شریعتی‌نژاد کارشناس مذهبی کاروان زیر سایه خورشید با ترویج سبک زندگی رضوی به اهمیت جهاد اقتصادی در شرایط کنونی کشور پرداخت.

در این مراسم برای اعزام ۱۰ نفر از  پرسنل شرکت کنترل گاز از بین ۲۸۵ متقاضی سفر به مشهد مقدس به صورت رایگان با همکاری آستان قدس رضوی و مدیریت شرکت کنترل گاز اکباتان قرعه‌کشی به عمل آمد.

انتهای پیام/

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *