در مراسم اکران مستند اردوهای «هفت روزدربهشت» انجام شد
رونمایی از دوکتاب «نردبان آسمان» و«دریچه‎ ای به عالم پنهان»

 

 

در مراسم اکران فیلم مستد اردوهای «هفت روز دربهشت» از دوکتاب «نردبان آسمان» و «دریچه ‎ای به عالم پنهان» رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، در مراسم اکران خصوصی فیلم مستند هفت روز دربهشت که با حضور جمعی از نخبگان و شخصیت‎های فرهنگی و رسانه‎ای کشور در سینما هویزه مشهد برگزار شد از دو کتاب «دریچه ای به عالم پنهان» و «نردبان آسمان» رونمایی شد.

کتاب نردبان آسمان ابتدا ریشه همه انتخاب های انسان را مورد بررسی قرار می‎دهد و سپس نگاهی به مساله عمومی حرکت انسان‎ها در عوالم هستی کرده و چیستی و چگونگی آن را با توجه به باطن عالم هستی و نقش اعمال انسان مورد بررسی قرار می‎دهد.

این کتاب که توسط کارگروه محتوایی موسسه جوانان تالیف شده است در قطع رقعی و در شمارگان ۲۰۰۰ برای اولین بار به چاپ رسیده است.

در کتاب دریچه ای به عالم پنهان، ابتدا با عالم ماوراء آشنا شده و سپس از دریچه نفس خویش به عظمت توحیدی خداوند نیم‌‎نگاهی انداخته و سپس مطالبی عمیق پیرامون هدف خلقت و داستان پر رمز و راز هبوط حضرت آدم و در نهایت اکسیری به نام عشق را به تماشا می‌نشینیم.

این کتاب نیز توسط کارگروه محتوایی موسسه به رشته تحریر درآمده است و در پاییز ۱۳۹۸ در قطع رقعی و شمارگان ۴۰۰۰ به چاپ رسیده است.

موسسه جوانان آستان قدس رضوی با انتشار این دو جلد کتاب تاکنون موفق شده است تالیفات کتب معرفتی خود را در ۳ سال گذشته به ۲۱ جلد برساند؛ علاقه‎مندان می‎توانند برای تهیه کتب چاپ شده در موسسه جوانان آستان قدس رضوی به نشانی shop.javanan.org  مراجعه نمایند

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *