با حضور تولیت آستان قدس رضوی
کتاب «از انقلاب اسلامی تا تمدن اسلامی» رونمایی شد

 

کتاب از «انقلاب اسلامی تا تمدن اسلامی» رهیافتی به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط تولیت آستان قدس رضوی رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، مراسم رونمایی کتاب از انقلاب اسلامی تا تمدن اسلامی نوشته حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن وکیلی توسط تولیت آستان قدس رضوی در تالار ولایت حرم مطهر رضوی برگزار شد.

این کتاب که به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی به چاپ رسیده است؛ به شاخه‎ای از درخت معارف بنیادین می‌پردازد؛ موضوعات اصلی این کتاب؛ ریشه ‎ها، دستاوردها و آسیب ‎های انقلاب اسلامی، چیستی تمدن اسلامی، چیستی علم دینی و علوم انسانی اسلامی و ضرورت تحول در آن، معرفی و بررسی تمدن غرب و مقایسه آن با تمدن اسلامی و وظایف جوان مومن انقلابی در راستای تمدن‎ سازی است که توسط حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسن وکیلی به رشته تحریر درآمده است.

این کتاب مقدمه ای است بر آشنایی با انقلاب اسلامی و تمدن اسلامی که می تواند انگیزه نسل جوان نخبه را برای قدم نهادن در راستای تمدن سازی تقویت نماید.
مهم‎ترین هدف این کتاب ارائه راهکاری برای جوانان است که جوان امروزی نگاهی تمدنی به آینده داشته باشد و جایگاه خود را در ساخت کاخ تمدن اسلامی به خوبی ترسیم نماید.

لازم به یادآوری است، این کتاب در دیدار مدیران موسسه جوانان آستان قدس رضوی و رهبر معظم انقلاب اسلامی که در شهریورماه امسال برگزار شد مورد تفقد مقام معظم رهبری نیز قرار گرفته است.
گفتنی است؛ این اثر در شمارگان ۲۰۰۰ نسخه و در قطع رقعی به چاپ رسیده، علاقه‌مندان می‏توانند برای تهیه این کتاب به سامانه shop.javanan.org مراجعه نمایند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *