با حضور کاروان زیر سایه خورشید در سراسر کشور انجام شد،
اهدای انگشتری با نگین سنگ مضجع شریف رضوی به خانواده شهدای مدافع سلامت

با حضور کاروان زیر سایه خورشید در سراسر کشور و دلجویی خدام رضوی از خانواده های شهدای مدافع سلامت، انگشتری متبرک به نگین سنگ مضجع شریف حضرت رضا(ع) به خانواده های شهدای مدافع سلامت اهدا می شود.
به گزارش آستان نیوز، همزمان با برگزاری محوری ترین برنامه جشن های دهه کرامت، سیزدهمین دوره جشنواره مردمی زیر سایه خورشید در ۲ هزار نقطه از کشور، خادمان بارگاه منور رضوی ضمن ابلاغ پیام تبریک و تسلیت تولیت آستان قدس رضوی به خانواده‏ شهدای سلامت سراسر کشور، انگشتری متبرک به نگین سنگ مضجع شریف حضرت رضا(ع) را به خانواده های شهدای مدافع سلامت اهدا کردند.

برنامه کاروان های زیر سایه خورشید امسال به دلیل شیوع بیماری کووید ۱۹ با رویکردی نسبتا متفاوت همراه بود که از آن جمله می توان به حضور خادمان آستان قدس رضوی بر مزار شهدای مدافع سلامت، حضور در منازل شهدا، تقدیر از کادر درمان بیمارستان ها، دیدار با تغسیل دهندگان و تکفین کنندگان و جهادگران در تولید و تهیه ملزومات بهداشتی اعم از ماسک و گان و.. اشاره کرد.

کاروان های زیر سایه خورشید امسال با حضور در منزل بیش از ۶۰ خانواده شهید مدافع سلامت از آن ها دلجویی کردند و با حضور بر مزار آن ها یاد و خاطره ایثارگری و جانفشانی های آنان را گرامی داشتند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *