مددجویان زندان کاشان زیر سایه خورشید التجا و تمنای نجات کردند

محبت خدام حرم رضوی زیر سایه خورشید بر سر مددجویان زندان کاشان چتر عطوفت زد.
کاروان زیر سایه خورشید با حضور خدام حرم رضوی و پرچم سبز منقش به «نصر من الله و فتح قریب» بر روی دست در زندان کاشان در حالیکه نوای جانم رضا جان را بر لب داشتند جام نور و امید را در جان مددجویان ریخت.
کبوتر دل زندانیان با دیدن پرچم سبز رضوی‌ زیر سایه خورشید از قفس جسم و جان به پرواز درآمد و بر روی سقاخانه اسماعیل طلایی جلوی ایوان طلا نشست و دانه امید برچید.
زندانیان زندان کاشان امروز با رایحه رضوی‌ جرعه نوش صهبای امید رهایی و نجات شدند و با توسل به امام مهربانی‌ها سبو‌ سبو صبوری و امید را در کام جان ریختند.
سفیران رضوی مددجویان زندان کاشان را با پای دل به خراسان گسیل داشتند و زایر زیارت از راه دور کردند.
ذکر توسل محضر امام رضا علیه السلام و قرائت صلوات خاصه شیشه دل بیماران را از اشک راز و نیاز و تمنا محضر امام مهربانی ها جلا داد و سرشار از روحیه امید و نشاط معنوی، نور سلامتی و شفا و روشنی را پیمانه پیمانه در جانشان ریخت.
امیر بناییان مسوول کاروان، حجت‌الاسلام حسن باقریه یزدی مبلغ کاروان و خادم کشیک اول آستان قدس رضوی، ابراهیم احمدی مداح کاروان و دربان کشیک اول آستان، حسن سلیمانی‌نژاد کفشدار کشیک هفتم آستان و مصطفی علیرضایی کفشدار کشیک چهارم آستان خادمان حرم رضوی هستند که در قالب کاروان زیر سایه خورشید به کاشان اعزام شدند.
منطقه شمال استان اصفهان با حضور کاروان زیر سایه خورشید ۲۹ خرداد تا یکم تیر و اجرای ۴۰ ویژه برنامه کیفی میزبان خدام حرم رضوی است.
عیادت از بیماران دیالیزی مرکز دیالیز کاشان در بیمارستان اخوان، حضور در محفل بانوان حسینیه شهدا، عیادت مددجویان موسسه توانبخشی معلولان هاجر، دیدار با خانواده شهید مدافع حرم دیدار مردمی در حسینیه امام رضا(ع) روستای محمدآباد، دیدار مردمی در زیارت بی بی سکینه خاتون(س) در سفیدشهر، اقامه نماز در امامزاده هادی(ع) در بیدگل و دیدار مردمی در گلزار شهدای شهر نوش‌آباد، استقبال از کاروان زیر سایه خورشید در یادمان شهدای گمنام نطنز، دیدار با امام جمعه نطنز، دیدار با خانواده شهید عابدنظر، دیدار با خانواده شهید قلیاقی، اقامه نماز جماعت و برگزاری جشن مسجد امام مهدی(عج)، زیارت و غبارروبی امامزاده آقا علی عباس(ع) در بادرود، برگزاری جشن در مسجد جامع اریسمان و تجلیل از سه خانواده شهید، برگزاری جشن و نماز در مسجد حضرت اباالفضل(ع) و دیدار با خانواده شهید در بادرود، حضور در سازمان آتش‌نشانی شهرداری کاشان، مرکز اورژانس کاشان و آیین اختتامیه نمایشگاه حجاب و جشن بانوان، حضور در سایت هسته‌ای نطنز، شرکت در جشن عمومی در امامزاده روستای جوینان، حضور در گلزار شهدا و شرکت در جشن عمومی قهرود و جشن بزرگ شهر قمصر، حضور در منزل شهید بهمنی، عیادت از بیماران بیمارستان شهید بهشتی، دیدار با امام جمعه، حضور در رادیو کاشان و دیدار با خانواده شهید کریم‌زاده در کاشان، شرکت در جشن عمومی در زیارت حسین آباد کویر، حضور در گلزار شهدای گمنام و جشن عمومی، شرکت در جشن عمومی ابوزیدآباد و جشن اعضای موسسه خادمین حضرت رضا(ع) برنامه‌های حضور کاروان زیر سایه خورشید در منطقه شمال استان اصفهان است.
جشن های مردمی و معنوی«زیر سایه خورشید» در دهه کرامت و با ایجاد فضایی بر اساس قرابت معنوی به بهانه حضور کاروانی از مبلغین دینی، خدام رضوی، پرچم متبرک بارگاه منور رضوی و محصولات فرهنگی تبرکی در سراسر کشور برگزار می‌شود.
امسال چهاردهمین دوره جشن‌های ملی زیر سایه خورشید برگزار می‌شود.
دهه کرامت از اول ماه ذیقعده برابر با ۲۲ خرداد مصادف با سالروز میلاد حضرت معصومه (س) آغاز می شود و تا ۱۱ ذیقعده برابر با اول تیر همزمان با سالروز میلاد امام رضا (ع) ادامه دارد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
نظرات بسته شده است.