همزمان با ولادت حضرت رضا (علیه السلام)؛
زندان مرکزی زاهدان میزبان پرچم متبرک حرم رضوی شد

خادمان حرم امام مهربانی‌ها، همزمان با دهه کرامت و اعیاد فرخنده ولادت حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) و هشتمین اختر آسمان ولایت و امامت حضرت رضا (علیه السلام) با در دست داشتن پرچم سبز رنگ بارگاه منور آن حضرت فضای زندان زاهدان را آکنده از عطر و بوی حرم رضوی کردند.
به گزارش ستاد خبری پانزدهمین دوره ی جشن های مردمی زیر سایه خورشید؛ کاروان خدام حضرت علی بن موسی الرضا(علیه السلام) در بدو ورود به زندان مورد استقبال مدیر زندان ، کارکنان و پرسنل وظیفه قرار گرفتند و سپس در میان صلوات و عرض ارادت مشتاقان به بندهای مرکزی و نسوان زندان هدایت شدند که با استقبال زندانیان روبرو شدند.
در این مراسم، زندانیان در بدو ورود خادمین به زندان با استقبال از آنها با چشمانی پر از اشک و با اندوهی فراوان به نیابت زیارت، پرچم حرم مطهر آن حضرت را در آغوش گرفته و بوسیدند.

ایجاد شور و شوق و نشاط بین زندانیان، قرائت صلوات خاصه حضرت امام رضا (علیه السلام) و زمزمه‌های رضا رضای زندانیان، سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین کمیلی و مدیحه‌سرایی خادمان از دیگر بخش‌های این آیین بود.

همچنین در این آیین با پیشنهاد خدام بارگاه منور رضوی، درخواست اعطای مرخصی فوق العاده به کلیه زندانیان واجد شرایط به میمنت ورود پرچم متبرک حرم رضوی توسط پیری مدیر زندان مرکزی زاهدان به دفتر قاضی ناظر بر زندان ارسال گردید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
نظرات بسته شده است.