اولین دوره آموزشی تربیت مدرس اقتصاد مقاومتی در لرستان برگزار خواهد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، اولین دوره آموزشی تربیت مدرس اقتصاد مقاومتی از ۱۵ اسفندماه در دانشگاه فرهنگیان، پردیس علامه طباطبایی در استان لرستان و به همت قرارگاه فرهنگی صاحب الامر(عج) و تشکل جوانان رضوی استان برگزار خواهد شد.

 تدریس اولین دوره آموزشی یک روزه  تربیت مدرس اقتصاد مقاومتی با حضور دکتر حجت الله عبدالملکی، عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق(ع)، دبیر شورای اقتصاد سازمان صدا وسیما و دبیر اندیشکده آمایش بنیادین الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت برپا خواهد شد.

محل برگزاری این دوره آموزشی، خرم آباد، خیابان جلال آل احمد، دانشگاه فرهنگیان( پردیس علامه طباطبایی) واقع شده است که پس از اتمام دوره به داوطلبان حاضر در این دوره، گواهی پایان دوره درجه۳ و کارت عضویت در انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی اعطا می‍شود. ضمنا حضور در این دوره آموزشی برای عموم خواهران و برادران آزاد است.

علاقه مندان جهت ثبت نام در این دوره آموزشی می توانند نام ونام خانوادگی خود را به سامانه”۳۰۰۰۸۷۰۲۰۰″ پیامک و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره همراه ۰۹۳۶۷۹۹۲۴۶۴ تماس حاصل فرمایند.

یاد آوری می‌شود قرارگاه فرهنگی صاحب الامر(عج) از جمله تشکلهای مردمی شبکه جوانان رضوی در سطح کشور می باشد که بصورت مستمر در حوزه مذهبی، اجتماعی، جهادی و… اقدام به برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با اقتصاد مقاومتی می نماید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
نظرات بسته شده است.