لزوم حمایت اعضای شورای فرهنگ عمومی از نمایش فصل شیدایی

نماینده کانون فرهنگی هنری انصار ولایت هرمزگان گفت: از اعضای شورای فرهنگ عمومی برای تماشا و حمایت از نمایشنامه فصل شیدایی در محل اجرای این نمایشنامه دعوت می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، حبیب بهادری در چهارمین شب از برگزاری نمایشنامه فصل شیدایی در بندرعباس، اظهار داشت: نیاز است که اعضای محترم شورای فرهنگ عمومی برای تماشای نمایشنامه فصل شیدایی در محل اجرای این نمایشنامه حضور یابند تا از نزدیک در جریان مرغوبیت این برنامه در بعد فرهنگی و مذهبی قرار گیرند.

حبیب بهادری عنوان کرد: کانون فرهنگی هنری انصار ولایت از مجموعه تشکل های تجمیع شده در ستاد مردمی است که این نمایشنامه به لطف و عنایت حضرت زهرا (س) تا روز پنجشنبه ۱۲ اسفندماه تمدید شده است.

وی با بیان اینکه مردم یک ساعت قبل از شرع کار در محل اجرای نمایشنامه حاضر می‌شوند، افزود: چندین شب است که از اجرای این نمایشنامه گذشته است و به لطف خدا و حضرت زهرا(س) بیش از ۱۵ هزار نفر از شهروندان عزیز هرمزگانی برای تماشای نمایشنامه فصل شیدایی حضور داشته‌اند و با شور و ذوق خاصی به مدت ۴ ساعت این برنامه فرهنگی، هنری را دنبال می‌کردند.

مسؤول اطلاع‌رسانی نمایشنامه فصل شیدایی در همین رابطه بیان کرد: نمایشی که برای دومین سال پیاپی در بندرعباس در حال برگزاری است با یک سری تغییرات اساسی همراه است و از مردم دعوت می‎شود که از این نمایش فاخر دیدن کنند و در واقع آنچه که نادیدنی است را مردم می‌توانند در صحنه مشاهده نمایند.

بهادری با اشاره به عظمت این کار فاخر و ماندگار عنوان داشت: این کار به نوعی بزرگترین کار میدانی در خاورمیانه محسوب می‌شود و هر شب پذیرای بیش از ۶ هزار تماشاچی به‌صورت زنده است و حدود ۲۵۰ نفر هنرور، بازیگر و دست‌اندرکار این پروژه عظیم را رهبری می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه هیچ حمایت مالی از سوی مسؤولان در استان صورت نگرفته است، تصریح کرد: ساحت و اجرای این نمایشنامه با حمایت مردم و برخی نهادهای انقلابی در مرکز در حال اجراست که اگر حمایت اعضای محترم شورای فرهنگ عمومی را به دنبال داشته باشد شاهد پیشرفت در اجرای چنین برنامه‌هایی در سطح استان خواهیم بود.

بهادری از مسؤولان، نخبگان و خواص جامعه درخواست کرد که از این کار فاخر و بزرگ دیدن نمایند و از نزدیک شاهد علاقمندی مردم هرمزگان به کارهای مذهبی و تاریخی باشند.

یادآوری می شود؛ کانون فرهنگی هنری انصار ولایت استان هرمزگان از جمله تشکلهای مردمی شبکه جوانان رضوی در سطح کشور می‌باشد که بصورت مستمر در حوزه‌های مذهبی، اجتماعی، جهادی، هنری و… اقدام به برگزاری مراسمات می‌نماید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *