دومین نشست «گفتمان تربیت» با حضور دکتر حسین باغگلی برگزار خواهد شد

دومین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی «گفتمان تربیت» با حضور دکتر حسین باغگلی و به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی، روز چهارشنبه ۱۸ اسفند، برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، دوره تخصصی «گفتمان تربیت» از سوی مرکز تخصصی مشاوره و پاسخگویی جوانان آستان قدس رضوی و با هدف تربیت نیروی های متخصص و کارآمد در حوزه تربیت و با رویکرد اسلامی اجرا می شود.

دکتر حسین باغگلی، عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی و دارای مدرک دکترای فلسفه تعلیم و تربیت، در این نشستِ گفتمان محور، موضوع پروژه سازی، راهکاری برای طراحی عملیات فرهنگی تربیتی را مورد بحث قرار می‌دهد و در طی ۲ جلسه پیوسته به این راهکارها اشاره خواهد کرد.

ثبت نام دوره تخصصی سلسله نشست‌های «گفتمان تربیت» که ویژه مشاوران تربیتی و مربیان است، از اواسط بهمن ماه آغاز شده است و علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام و شرکت در این دوره تخصصی به پایگاه اینترنتی  Javanan.org مراجعه فرمایند.

همچنین کسانی که در مرحله ابتدایی ثبت نام نشست تخصصی «گفتمان تربیت»، نام نویسی کرده‌اند، نیاز به ثبت‌نام مجدد نمی‌باشد.

یادآوری می‌شود؛ دومین نشست از سلسله نشست‌های «گفتمان تربیت»، روز چهارشنبه ۱۸ اسفندماه، ساعت ۱۵ الی ۱۸ در تالار اجتماعات مؤسسه جوانان آستان قدس رضوی واقع در خیابان دانشگاه ، دانشگاه ۲۰، گلستان شرقی ، پلاک ۹۰ برگزار خواهد شد.

ثبت نام در نشست «گفتمان تربیت»

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
نظرات بسته شده است.