شهدای گمنام بوستان شمس میزبان برنامه «نور و نوروز»

مسئول تشکل موسسه علمدار صبح و دبیر اجرایی مراسم نور و نوروز مازندران با دعوت از عموم مردم برای شرکت در این مراسم، اظهار کرد: اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و تقدیر از خانواده شهدا و اهدا بسته های متبرک رضوی و تبرک از پرچم آستان قدس رضوی از اهم برنامه های این مراسم است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی و به نقل از عصرساری، پیروز شمشیربند در تشریح این مراسم معنوی، گفت: این برنامه به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی و شبکه جوانان رضوی مازندران در ۳۰ فروردین از ساعت ۱۲ ظهر تا لحظه سال تحویل در جوار ۲ شهید خوشنام فاطمی در پارک شمس ساری برگزار می‌شود.
دبیر اجرایی برگزاری مراسم نور و نوروز مازندران با دعوت از عموم مردم برای شرکت در این مراسم، اظهار کرد: اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و تقدیر از خانواده شهدا و اهدا بسته های متبرک رضوی و تبرک از پرچم آستان قدس رضوی از اهم برنامه های این مراسم است.
یادآور می‌شود؛ ویژه برنامه کشوری و مردمی «نور و نوروز»، در روز ۳۰ اسفندماه، به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی و مشارکت شبکه جوانان رضوی در گلزارهای شهدا، امام زادگان، بقاع متبرکه و مهدیه‌های مراکز استان سراسر کشور و با حضور عموم مردم برگزار خواهد شد.
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *