همایش زوج های جوان اهواز به ایستگاه دوم خود رسید

دومین همایش زوج های جوان در مسجد جوادالائمه و به همت هیئت امناء مسجد محله اسلامی اهواز برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، دانیال اریکه، مدیر موسسه فرهنگی تربیتی جوادالائمه (ع) اهواز در گفت و گویی کوتاه با خبرنگار شبکه جوانان رضوی، از برگزاری دومین همایش زوج‌های جوان با موضوع «شیوه های ارتباط زوجین و تاثیر آن در تربیت فرزندان» و حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر همتی در روز پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه خبر داد.

وی هدف از برگزاری این سلسله همایش ها را، جذب زوج های جوان محله به مساجد عنوان کرد و گفت: موسسه فرهنگی تربیتی جوادالائمه (ع) که از تشکل های شبکه جوانان رضوی می باشد، در گام اول اقدام به افتتاح مهد کودکی در مسجد جوادالائمه (ع) کرد تا والدینی که قصد شرکت در فریضه نماز را دارند، از فرزندان شان زیر نظر مربیان تربیتی و مجرب، نگه داری شود و در طول این مدت، مفاهیم دینی را در قالب بازی به کودکان آموزش داده می شود.

اریکه از تشکیل شبکه زوج های جوان با حضور۱۲۰ زوج جوان خبر داد و گفت: با همکاری مساجد مناطق دیگر، توانستیم هیئت امناء مسجد محله اسلامی را راه اندازی کنیم که با حضور زوج های جوان دیگر مناطق، همایش های ماهانه بیشتری در حوزه خانواده برگزار خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: شرکت برای عموم افرادی که از ازدواج آن ها ۱ الی ۱۰ سال گذشته است، آزاد می باشد و این همایش نیز در حسینه شهداء مجتمع فرهنگی تربیتی شهدای مسجد حضرت جوادالائمه (ع) واقع در ۳۸ متری آریاشهر برگزار می شود.

یاد آوری می‌شود موسسه فرهنگی تربیتی جوادالائمه (ع) اهواز از جمله تشکلهای مردمی شبکه جوانان رضوی در سطح کشور می باشد که بصورت مستمر در حوزه مذهبی، اجتماعی، جهادی و.. اقدام به برگزاری دوره های آموزشی می نماید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
نظرات بسته شده است.