موسسه جوانان آستان قدس رضوی همیشه در عرصه جوان پیشگام بوده است

رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در دیدار صمیمی با کارکنان موسسه جوانان این آستان قدس رضوی گفت: این موسسه از گذشته تاکنون در امور فرهنگی جریان ساز و پیشرو بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، حجت الاسلام والمسلمین گنابادی نژاد در دیدار با کارکنان موسسه جوانان آستان قدس رضوی ضمن ابراز خرسندی از حضور در بین کارکنان این مجموعه، ضمن ابلاغ مراتب سلام تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به همدلی و همبستگی میان کارکنان، که سهم زیادی در موفقیت این مجموعه داشته است، گفت: به سهم خودم از برادر عزیزم، جناب آقای مختاری که در بازه مدیریت ایشان در موسسه جوانان آستان قدس رضوی، با روحیه انقلابی و جهادی، مشکلات موجود را نادیده گرفتند و حرکتی روبه جلو داشتند، تقدیر و تشکر می‌کنم و ان‌شالله مجموعه این تلاش ها مورد توجه و قرین عنایت حضرت رضا(ع) قرار بگیرد و ذخیره ای برای باقیمانده زندگی دنیایی و آخرت باشد.

حجت الاسلام والمسلمین گنابادی نژاد به تبیین رسالت موسسه جوانان آستان قدس رضوی پرداخت و گفت: دوره تربیت مدیران فرهنگی، همایش مردان علوی و زنان فاطمی، تشکیل و ساماندهی تشکل های شبکه جوانان رضوی و… تنها گوشه ای از فعالیت هایی بوده اند که در موضوع و مخاطب، موسسه جوانان با برگزاری آنها پیشگام و پیشرو بوده است. علاوه بر این همواره در میان دست اندرکاران این مجموعه، چهره های جوان و با انگیزه زیادی دیده می شود که این خود یکی از دلایل موفقیت موسسه ای است که قصد انجام فعالیت های حوزه جوانان را دارد.

وی در پایان ابراز داشت: شما در حال انجام امور ارزشمند و بزرگی هستید اما دنیای بزرگتری در مقابل ما و شماست، یک منظر فرصت هایی است که در مقابل قرار دارد و یک منظر سرمایه‌ای است که ما در آن قرار داریم و نباید فرصت سوزی انجام شود.

شایان ذکر است، پیش از این دیدار صمیمی، حجت الاسلام والمسلمین گنابادی نژاد و معاونین ایشان در سازمان فرهنگی، ضمن بازدید از بخش های مختلف موسسه جوانان آستان قدس رضوی به گفتگو با کارکنان پرداختند و با جزئیات فرآیندها و فعالیت های این مجموعه نیز آشنا شدند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *