تاثیر پذیری جامعه، اساس فعالیت های انقلابی و فرهنگی محسوب می شود

رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی گفت:  ویژگی یک کار انقلابی و تشکیلاتی آن است که طبق منطق و برنامه ریزی پیش برود؛ چراکه برای ما تاثیری گذاری در جامعه مهم است و باید در این راستا به شکل ویژه ای برنامه ریزی صورت گیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، حجت الاسلام و المسلمین حجت گنابادی نژاد در نشست هم اندیشی تشکلهای شبکه جوانان رضوی سراسر کشور که در موسسه جوانان آستان قدس رضوی برگزار شد به سه شاخصه فعالیت تشکلهای فرهنگی اشاره و اظهار کرد: موضوع اولیه ای که  در زمینه فعالیت های فرهنگی بسیار اهمیت دارد نیت است چراکه اگر نیت افراد پاک و خالص باشد بر بدنه جامعه تاثیر گذار خواهد بود.
وی کار برای رضای خداوند را دومین شاخصه بیان کرد و گفت: این شاخصه مهمترین ضرب آهنگ کار دینی و فرهنگی است زیرا اگر همیشه کار برای رضای خداوند انجام شود با پشتوانه ای محکم در همه عرصه ها پیشرفت خواهیم کرد.
رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی شاخصه بعدی را انتخاب روش و مسیرهای صحیح خواند و افزود: امروزه بسیاری از تشکلها تنها عنوان انقلابی بودن را یدک می کشند و هیچگونه کار تولیدی در زمینه ترویج اساس انقلاب و جمهوری اسلامی انجام نمی دهند. از این رو تشکلها باید ابتدا خط و مشی خود را انتخاب کنند تا اهداف انقلاب هر چه سریع تر و قوی تر تحقق یابد.
حجت الاسلام گنابادی نژاد خاطر نشان کرد: ویژگی یک کار انقلابی و تشکیلاتی آن است که طبق منطق و برنامه ریزی پیش برود چونکه برای ما تاثیری گذاری مهم است و باید دراین راستا به شکل ویژه ای برنامه ریزی صورت گیرد تا در جبهه فرهنگی بتوانیم با توسل به حضرت رضا(ع) و باحضور جوانان به نتیجه مطلوبی دست پیدا کنیم.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
نظرات بسته شده است.