“#تا_نابودی_اسرائیل”؛ پویش جهانی جوانان رضوی در راهپیمایی روز قدس

همزمان با برگزاری راهپیمایی روز قدس، پویش جهانی “تا_نابودی_اسرائیل” برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، همزمان با فرارسیدن روز قدس و حمایت مسلمانان و آزادگان جهان از مردم مظلوم فلسطین، موسسه جوانان آستان قدس رضوی دومین فراخوان پویش «یک جهان مهربانی» را با هدف به تصویرکشیدن حمایت جوانان از مقاومت اسلامی مردم فلسطین و انزجار از جنایت های رژیم اشغالگر قدس برگزار می کند.

علاقه مندان برای شرکت در این پویش مردمی می توانند، تصاویر خود را با موضوعاتی همچون، شرکت در راهپیمایی روز قدس، حمایت از مردم فلسطین، انزجار از رژیم صهیونیستی و… با هشتگ‌های #تا_نابودی_اسرائیل ، #حتی_زوال_اسرائیل و #deleteIsrael و… در فضای مجازی به اشتراک بگذارند.

همچنین جوانان و نوجوانان مشهدی می توانند در راهپیمایی روز قدس، با حضور در ایستگاه «تا نابودی اسرائیل» واقع در میدان بسیج، تصاویر موبایلی خود را ثبت کنند و به کمپین «یک جهان مهربانی» (@javananrazavibot) ارسال کنند. به ۵۰ عکس برتر این پویش، ۵۰ هدیه نقدی ۱ میلیون ریالی اعطا خواهد شد.

شایان ذکر است پویش “یک جهان مهربانی” که با هدف بهره وری از ظرفیت جوانان و نوجوانان در فعالیت های فرهنگی کشور و ایجاد شبکه مخاطبین فعال در فضای مجازی طراحی شده، کمپینی مستمر و مداوم است که در موضوعات و مناسبت های مختلف برای علاقه مندان فراخوان هایی را اعلام می کند که اولین فراخوان آن در ماه مبارک رمضان با نام “به مهمانی خدا” اعلام شد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
نظرات بسته شده است.