نوجوانان مشهدی در عزای شهادت حضرت زهرا(س) هم‎صدا شدند

به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی، نوجوانان دختر و پسر مشهدی در برنامه‏‎های جداگانه مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا(س) را برگزار کردند.

به گزارش بایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، در اولین مراسم، هیئت «شباب الشمس» در ایام شهادت ام الائمه(ع) میزبان بیش از ۲۰۰ نفر از نوجوانان مشهدی بود که حجت الاسلام و المسلمین ضیائی در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت.

دومین مراسم نیز که مصادف شد با دومین برنامه رسمی هیئت نوریٰ، با حضور ۵۰۰ نفر از دختران نوجوان مشهدی به همراه مادرشان در موسسه جوانان آستان قدس رضوی برگزار شد.

مخاطبین همراه با این هیئت‏‎ها دختران و پسران نوجوانی هستند که در برنامه‌هایی نظیر اعتکاف رضویون، اردوهای یک روزه اردوگاه فرهنگی امام رضا(ع) و طرح “من یک ملکه‌ام”، همراه شو رفیق و ده‎ها برنامه دیگر با موسسه جوانان آستان قدس رضوی ارتباط گرفته بودند.

این هیئت‎ها با رویکرد ارتقاء فکری، معنوی و رشد اجتماعی دختران نوجوان برگزار شده است و هدف آن رشد و ارتقاء دختران نوجوان در موضوعات اعتقادی و محفلی برای انس و ارتباط بیشتر با اهل بیت(ع) است.

خادمی، میزبانی و مسئولیت‏‎های اجرایی در این هئیت‏ها به جهت افزایش روحیه مسئولیت‌پذیری نوجوانان بر عهده خود آنها خواهد بود و موسسه جوانان آستان قدس رضوی آنها را در این راه پشتیبانی خواهد کرد.

هدف از ایجاد چنین هیئتی ایجاد بستری مناسب برای کشف استعدادها و رشد توانمندی‌های نوجوانان است و به جهت استمرار مداوم با مخاطبین خود این هیئت قرار است به مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی برنامه‎های مناسب این سنین را برگزار نماید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
نظرات بسته شده است.