دوره تربیت مربی نوجوانان با حضور ۱۵۰ نفر از متقاضیان در حال برگزاریست

در راستای هدف‏گذاری صورت گرفته درخصوص کادرسازی تخصصی حوزه نوجوانان ، موسسه جوانان آستان قدس رضوی اقدام به برگزاری دوره تربیت مربی دختران نوجوان کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی با توجه به نقش موثر مربیان در حوزه مسائل تربیتی نوجوانان و با هدف تبیین نیازمندی‌های فکری و عملیاتی آنها، این طرح در پنج بخش عمومی، تکمیلی یک، تکمیلی دو، تخصصی و ویژه برگزار می‌شود.

دوره تربیت مربی دختران نوجوان با حضور ۱۵۰ نفر از متقاضیان در حال برگزاری است.

این دوره از اول بهمن آغاز شده و تا نیمه اسفند ادامه دارد و در انتهای دوره آزمون نهایی برگزار می‌شود و به قبول شدگان گواهینامه دوره تربیت مربی اهدا می‌شود.
دوره تربیت مربی دختران نوجوان با موضوعات ویژه دختران نوجوان و با درک نیازهای روز این قشر با حضور بهترین اساتید برگزار شده است.

مباحث این ترم “اخلاق” توسط استاد نظافت، “مسئله شناسی حجاب” توسط دکتر بانکی، “روان شناسی نوجوان” توسط دکتر حبشی، “تربیت حنسی و سلامت نوجوان” توسط دکتر اصغری نکاح، “مهارت تفکر” توسط دکتر باغ گلی، “جریان‌شناسی و فمینیسم” توسط دکتر کرمی، “زن طراز انقلاب اسلامی” توسط دکتر روح افزا، “ارتباط موثر” توسط استاد واعظ موسوی، “مهارت مطالعه و مهارت کار با کاغذ، مهارت خودآگاهی، عزت نفس و تفکر خلاق از موضوعات این دوره است.

افراد شرکت کننده در این طرح ۱۵۰ نفر از بانوان جوان مشهد هستند که از بین ۸۰۰ نفر انتخاب شدند.
فراخوان دوره تربیت مربی استانی نیز برای تمام استان ها اعلام شده است که افرادی که در مصاحبه مجازی قبول شوند، می‌توانند در دوره تربیت مربی کشوری شرکت کنند.

قرار است دوره تریبت مربی کشوری نیز در اوایل اردیبهشت ماه در مشهد برگزار شود.

لازم به یادآوری است؛ موسسه جوانان آستان قدس رضوی، پیش از این نیز در راستای تربیت مربی‏های متخصص در حوزه نوجوانان دو دوره تربیت مربی اردویی تخصصی در تابستان امسال برگزار کرده است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
نظرات بسته شده است.