آغاز ثبت نام دوره کشوری تربیت مربی نوجوان و جوان

به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی پیش ثبت نام دوره کشوری تربیت مربی جوان و نوجوان به صورت مجاری و با هدف تربیت اساتید متخصص در این حوزه آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی،با توجه به نقش موثر مربیان در حوزه تربیتی نوجوان و با هدف تبیین نیازمندی‌های فکری و عملیاتی آنان، موسسه جوانان آستان قدس رضوی پس از برگزاری موفق ۵ دوره آموزشی تربیت مربی در مشهد، دوره کشوری تربیت مربی نوجوان و جوان را برنامه‎ریزی و برگزار می‌کند.

استفاده از اساتید مطرح تربیتی کشور، اضافه شدن منتخبان به شبکه مربیان، صدور گواهی پایان دوره از سوی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، حضور در برنامه‌های مرتبط با نوجوان موسسه به عنوان استاد و اعطای نشان خادمیاری حضرت رضا علیه‌السلام به برگزیدگان از جمله مزایای این دوره است.

دوره تربیت مربی نوجوان و جوان قرار است به صورت حضوری در فروردین یا اردیبهشت ماه به مدت ۷ روز در مشهد مقدس برگزار شود.

از شرایط و ویژگی‏‎های متقاضیان این طرح، سن ۲۰ تا ۳۵ سال ، داشتن حداقل مدرک سطح یک حوزه و یا کارشناسی دانشگاه، حداقل دارای ۲ سال سابقه تجربه کار با مخاطب نوجوان و همچنین قبولی در مصاحبه مجازی خواهد بود.

واجدین شرایط می توانند به آدرس سایت به نشانی http://form.javanan.org/morabbiyan/ مراجعه و برای شرکت در این دوره ثبت نام کنند.

انتهای پیام/دوشنبه۹۶/۱۲/۰۷

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
نظرات بسته شده است.