“بایسته‌های ظرفیت جوانان” از سلسله جلسات بزم اندیشه برگزار می‌شود

 

به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی از سری برنامه‎های بزم اندیشه، موضوع “بایسته های ظرفیت جوانان” با محوریت سخنان  دکتر حسن رحیم پور ازغدی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، با توجه به سخنان مقام معظم رهبری در ابتدای سال جاری مبنی بر توجه ویژه و استفاده مسوولین از ظرفیت عظیم جوانان، جلسه سخنرانی و پرسش و پاسخ با موضوع ” بایسته های ظرفیت جوانان” برگزار می‌شود.

از اواخر سال گذشته موسسه جوانان آستان قدس رضوی میزبان اردوهای دانشجویی و تشکل های دانشجویی سراسر کشور بوده است.

در این اردوها برنامه‌های فرهنگی متفاوتی برای دانشجویان و قشر جوان و تحصیلکرده تدارک دیده شده است که همه آنها مبتنی بر فرمایشات مقام معظم رهبری و رویکرد جدید آستان قدس رضوی مبنی بر توجه ویژه به جوانان است. از جمله این برنامه‎ها که سابقه‎ آن به پیش از میزبانی اردوهای دانشجویی می‏رسد، سلسله جلسات بزم اندیشه است که در این ایام به عنوان یکی از برنامه‎های معرفت‎افزایی اردوهای دانشجویی به حساب می‏آید.

جلسه این هفته سیزدهم اردیبهشت ماه در  مجتمع آموزشی معرفتی دانشجویی امام رضا(ع) واقع در حدفاصل فدائیان اسلام ۲ و میدان بسیج از ساعت ۹ صبح برگزار خواهد شد و حضور و بهره مندی برای عموم علاقمندان آزاد است.

اردوهای دانشجویی تا قبل از ماه مبارک رمضان ادامه دارد و هفته بعد دانشجویان دانشگاه سمنان میهمان موسسه جوانان آستان قدس رضوی خواهند بود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *