جوانان مازندرانی به پویش کشوری «چله انقلاب» می پیوندند

به مناسبت بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جوانان و نوجوانان استان مازندران میزبان جُنگ دانش آموزی«چله انقلاب» می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر ویژه برنامه جُنگ دانش آموزی«چله انقلاب» روز سیزدهم بهمن سال جاری با حضور دانش آموزان نخبه علمی مقطع متوسطه در مدرسه شهید صبوری ساری برگزار می شود.

سخنرانی حجت الاسلام محمد علی رضاپور با موضوع گفتمان انقلاب اسلامی، اهداء لوح افتخار و سپاس به خانواده های شهدای مدافع حرم، انقلاب و دانش آموزان نمونه از سوی آستان قدس رضوی و اجرای سرود و تئاتر توسط دانش آموزان از دیگر برنامه های پویش کشوری «چله انقلاب» در مازندران است.

این ویژه برنامه به منظور تعمیق باورها، آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی با محوریت مخاطبین نوجوان و جوان و به همت تشکل های جوانان رضوی طراحی و همزمان با ایام الله دهه فجر در اقصی نقاط کشور برگزار می شود.

یادآوری می شود؛ پویش کشوری «چله انقلاب»؛ به منظور ارائه مجموعه ای از نمایشگاه ها، همایش ها و برنامه های ترکیبی ویژه بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی برگزار می گردد که با هدف معرفی کامل اهداف و دستاوردهای آن واقعه عظیم در سراسر کشور و به صورت چرخشی در شهرهای منتخب از تاریخ ۳۰ دی ماه تا سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد. تمام این فعالیت ها با محوریت شبکه جوانان رضوی و همت و توان مجموعه ها و تشکل های انقلابی و با حضور همه اقشار مردم انجام می شود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *