خدام بارگاه رضوی هشت روز مهمان مردم ارومیه می‌شوند

دبیر ستاد زیر سایه خورشید در استان آذربایجان غربی مطرح کرد؛

خدام بارگاه رضوی هشت روز مهمان مردم ارومیه می‌شوند

دو کاروان از خدام رضوی، به منظور ایجاد فضای زیارت از راه دور در ایام دهه کرامت، مهمان مردم استان آذربایجان غربی می‌شوند.

به گزارش ستاد رسانه‌ای جشن‌های مردمی و بین‌المللی «زیر سایه خورشید»، حمید معصوم زاده ظهر امروز در نشست خبری با اهالی رسانه اظهار کرد: زیر سایه خورشید یکی از برنامه های آستان قدس رضوی در دهه کرامت است که به همت موسسه جوانان در دهه کرامت در سطح  کشور و برخی از کشورهای خارجی برگزار می شود؛ این کاروان از ۲۸ تیر به مدت هشت روز در استان آذربایجان غربی حضور دارند.

مدیر عامل موسسه دارالحافطین قرآن کریم آذربایجان غربی با اشاره به اینکه دهمین سالی است که خدام رضوی در این استان حضور پیدا می‌کنند، عنوان کرد: کاروان خدام رضوی متشکل از ۲ مبلغ  و ۶ خادم در ۱۰ شهرستان و ۲شهر و تعدادی از روستاهای این استان از جمله سلماس، چالدران، خوی، نقده، اشنویه، مهاباد و شاهین دژ حضور پیدا می‌کنند.

وی در رابطه با اهداف  برگزاری جشنواره زیر سایه خورشید گفت: فرهنگ سازی زیارت از راه دور, ایجاد شور و نشاط معنوی, تعظیم شعائر، بازگویی سیره ائمه اطهار(ع) و بخصوص امام رضا(ع) و ایجاد تعادل و توازن در مراسمات مذهبی از جمله اهداف کاروان های زیر سایه خورشید است

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *