بیان فضائل امام رضا (ع) خنثی کننده تبلیغات مسموم دشمنان است

نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: حضور کاروان‌های زیر سایه خورشید هر ساله در استان ایلام برکات زیادی را به دنبال داشته است.
به گزارش ستاد رسانه‌ای زیر سایه خورشید در استان ایلام، حجت‌الاسلام محمد نقی لطفی در دیدار با کاروان زیر سایه خورشید و خدام رضوی که ظهر امروز برگزار شد، گفت: هدف از برگزاری جشن‌های دهه کرامت، تبیین جایگاه امامت و ولایت است.
امام جمعه ایلام تصریح کرد: امروزه بیان سیره اخلاقی و فرهنگی امام رضا(علیه‌السلام) در جامعه اولویتی اساسی است.
وی ادامه داد: در این راستا جامعه به شدت نیازمند الگوپذیری از سیره امامان معصوم است و باید در این دهه با بیان سیره اخلاقی امام رضا(علیه‌السلام) تحولی عملی در نسل جوانان انجام دهیم.
لطفی خاطرنشان کرد: همان‌طور که می‌دانیم هجمه‌های فرهنگی زیادی از طرف دشمنان برای جوانان کشور طراحی و در حال انجام است، لذا بیان فضائل امام رضا (علیه‌السلام) به عنوان یک عنصر بازدارنده و خنثی کننده بر علیه تبلیغات مسموم دشمنان است.

امام جمعه ایلام افزود: سیره حضرت معصومه(س) نیز باید برای زنان و دختران تبیین شود چرا که راهگشاست.
وی در پایان ضمن تقدیر از اقدامات آستان قدس رضوی در استان ایلام از اجرا و ورود کاروان‌های زیر سایه خورشید در استان ایلام تقدیر کرد و گفت: حضور این کاروان ها هر ساله در استان ایلام برکات زیادی را به دنبال داشته است و همه در خدمت این کاروان خواهیم بود.
انتهای پیام/

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *