دیدار کاروان زیر سایه خورشید با خانواده شهید مرزبان

به گزارش ستاد رسانه ای جشن های مردمی و بین المللی زیر سایه خورشید، کاروان زیر سایه خورشید در استان اردبیل از خانواده شهید مرزبانی که به تازگی به درجه شهادت رسیده است، دیدار کردند.
شهید یوسف پیرانه، از شهدای مرزبانانی کشورمان است که در ۱۹ رمضان سال جاری در درگیری مسلحانه با گروه تروریستی پژاک به شهادت رسید.

این شهید والا مقام اهل بیله سوار که یک شهر مرزی محسوب می‌شود، به همراه دیگر همرزم شهیدش به نام شهید محبوب قربانی از اردبیل، در منطقه مرزی سردشت برای مقابله با دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

پیکر شهید پیرانه در زادگاهش، یعنی روستای فولادلوی شهرستان بیله سوار به خاک سپرده شد و مراسم خاکسپاری او در رمضان سال جاری با حضور پر شور مردم شهید پرور شهرستان های بیله سوار، جعفرآباد و روستای فولادلو برگزار شد.

کاروان زیر سایه خورشید به همراه مسوولین نظامی و اداری سپاه، هنگ مرزی و نیروی انتظامی، در آستانه میلاد با سعادت امام رضا علیه اسلام جهت ابراز همدردی با خانواده آن شهید والا مقام در منزل وی حضور یافته و با پرچم‌حرم مطهر امام هشتم منزل آن شهید را معطر و نورانی کردند.
انتهای پیام/

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *