آزادی ۸ زندانی با حضور کاروان زیر سایه خورشید در زندان همدان

با حضور کاروان زیر سایه خورشید و پرچم متبرک حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در زندان همدان ۸ زندانی به مناسبت میلاد امام رضا(ع) آزاد شدند.
به گزارش ستاد رسانه‌ای جشن‌های مردمی و بین‌المللی زیر سایه خورشید، خادمین حضرت رضا(ع) همزمان با دهه کرامت و ولادت ثامن الحجج(ع)، با حضور کاروان زیر سایه خورشید و پرچم متبرک حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در زندان همدان ۸ زندانی به مناسبت میلاد امام رضا(ع) آزاد شدند.
برای استقبال از پرچم متبرک علی بن موسی الرضا(ع) مددجویان بند قرآنی باق رائت صلوات خاصه امام هشتم (ع) از پرچم و خدام حضرت تا استقرار در جایگاه استقبال کردند.
در این میهمانی معنوی زندانیان با اشک‌ها و آه دل، پذیرای پرچم متبرک امام رضا(ع) شدند و با آب دیدگان خویش غبار از مقدم خادمان حرم رضوی شستند.
در این مراسم به یمن قدوم خدام حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و پرچم متبرک امام خوبان هشت نفر از مددجویان با تلاش کارکنان زندان و همکاری ستاد دیه استان آزاد شدند و به آغوش خانواده‌های خود بازگشتند.
همچنین برنامه‌های مختلفی در طول زیارت پرچم متبرک توسط اداره فرهنگی برگزار شد و یکی از روحانیون همراه کاروان زیر سایه خورشید در این مراسم طی سخنانی فضایل حضرت علی بن موسی الرضا(ع) را بیان کرد و یکی از خدام نیز در وصف امام خوبان به مولودی‌خوانی پرداخت.
یکی از ویژگی‌های برگزاری مراسم پخش مستقیم حرم حضرت رضا(ع) در طول زیارت پرچم بود که توأمان این برنامه با زیارت پرچم و حضور خدام علی موسی الرضا(ع) فضای معنوی خاصی به برنامه‌ها بخشید.
انتهای پیام/

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *