در ایام شهادت سرور و سالار شهیدان
هیئت شباب الشمس میزبان عزاداری جوانان و نوجوانان مشهدی می‏ شود

هیئت شباب الشمس موسسه جوانان آستان قدس رضوی

در ایام شهادت سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) هیئت شباب الشمس موسسه جوانان آستان قدس رضوی، میزبان عزاداری جوانان و نوجوانان از سراسر مشهد خواهد بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی، نوجوانان و جوانان هیئت شباب الشمس در ایام شهادت سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) به مدت ۵ شب در این هیئت به عزاداری خواهند پرداخت.

 

این هیئت به مدت ۵ شب از جمعه ۲۳ شهریور ماه  لغایت سه‏شنبه ۲۷ شهریور از ساعت ۱۶:۳۰ در محل حسینیه موسسه جوانان آستان قدس رضوی میزبان جوانان و نوجوان پسر مشهدی خواهد بود.
در این ۵ شب، حجت الاسلام و المسلمین روح الله رضایی با موضوع زندگی آرام و پرهیجان به سخنرانی خواهد پرداخت و در پایان ذکر مصیبت و مراسم سینه‏زنی توسط مداحان و ذاکران اهل بیت(ع) برگزار خواهد شد.
خادمی، میزبانی و مسئولیت‌‎های اجرایی در این هئیت‏ها به جهت افزایش روحیه مسئولیت‌پذیری پسران جوان و نوجوان بر عهده خود آنها خواهد بود و موسسه جوانان آستان قدس رضوی آنها را در این راه پشتیبانی خواهد کرد.
هدف از ایجاد چنین هیئتی ایجاد بستری مناسب برای کشف استعدادها و رشد توانمندی‌های پسران نوجوان است و به جهت استمرار مداوم با مخاطبین خود این هیئت قرار است هر ماه یک بار به مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی برنامه‎های مناسب این سنین را برگزار نماید

هیئت شباب الشمس موسسه جوانان آستان قدس رضوی

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *