اسامی ۸۸ برنده کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اعلام شد

اسامی ۸۸ برنده کمک هزینه سفر به مشهد مقدس که در سامانه #۸* ثبت نام کرده بودند اعلام شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، پس از استقبال پرشور مردم سراسر ایران از سامانه #۸* در دهه کرامت و همزمان با حضور کاروان های زیرسایه خورشید ، اسامی برندگان این سامانه که از میان بیش از یک میلیون و چهارصد هزار نفر به قید قرعه برای اعطای کمک هزینه ۸۸ سفر به مشهدمقدس و ۸۸۸ غذای متبرک حضرت انتخاب شده اند، اعلام شد.
لازم به یادآوری است: هدیه فقط به شماره ای که به عنوان برنده اعلام شده است اهدا خواهد شد. همچنین در صورت تناقض اطلاعات هویتی با اطلاعات ارسالی به سامانه #۸* این هدیه ملغی خواهد بود.
همچنین کم و کیف و جزئیات برای واریز هدیه کمک هزینه سفر به مشهدمقدس به مبلغ ۲میلیون وپانصد هزار ریال، از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۸۸۸ اطلاع رسانی خواهد شد.
آن دسته از عزیزانی که برنده غذای متبرک حضرتی شده اند، برای استفاده از این امتیاز معنوی به همراه۴ نفر، باید با شماره برنده شده، در اپلیکیشن رضوان( نصب از کافه بازار)، کدملی خود به همراه ۴ نفر دیگر را ثبت کرده و بدون قرعه کشی میهمان سفره با برکت امام رضا علیه السلام باشند.
جهت اطلاع از شماره تلفن ‏های برنده شده در این قرعه کشی به سایت javanan.ir مراجعه کنید. ضمنا به برندگان این قرعه کشی از سامانه ۱۰۰۰۸۸۸ پیامک ارسال شده است و برندگان می‏بایست نام و نام خانوادگی، کدملی و شماره حساب خود را طبق راهنمای فرستاده شده، ارسال نمایند.

 مشاهده فهرست شماره‌های برگزیده قرعه کشی

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
نظرات بسته شده است.