دستگاه قضایی هرمزگان میزبان کاروان«زیر سایه خورشید»

همزمان با دهه کرامت و در آستانه میلاد امام رضا(ع)، خدام بارگاه منور رضوی به همراه پرچم متبرک حرم رضوی و در قالب کاروان « زیر سایه خورشید » با رییس کل دادگستری استان هرمزگان دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندرعباس، « علی صالحی » در جریان این دیدار اظهار کرد: وجود آستان مقدس دو گوهر ارزنده یعنی حضرت فاطمه معصومه (س) و امام رضا(ع) در ایران اسلامی نعمت بزرگی است که باید قدردان آن باشیم.

وی در ادامه افزود: سربلندی و عزت ملت مسلمان ایران در زیر سایه این دو بزرگوار حاصل شده است.

رئیس کل دادگستری هرمزگان با تأکید بر لزوم نهادینه شدن سیره رضوی در جامعه تصریح کرد: با آشنایی مردم و به خصوص نسل جوان با اخلاق و منش آن امام همام جامعه به سمت تعالی سوق خواهد یافت.

صالحی یادآور شد: حضور خادمان بارگاه منور رضوی به همراه پرچم حرم امام رضا(ع)، روح معنویت را در دستگاه قضایی هرمزگان دمیده و موجب افزایش انگیزه مسئولین و کارکنان این مجموعه در ادامه روند خدمت رسانی به مردم شده است.

وی همچنین اظهار کرد: حضور خدام امام رضا(ع) در استان‌ها و مناطق مختلف کشور در شرایط حاضر که امکان زیارت حرم مطهر آن امام رئوف فراهم نیست، موجب می شود عاشقان و دلباختگان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در جای جای کشور خصوصاً در مناطق محروم و کمتر برخوردار ، عطر حریم رضوی را استشمام کنند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *