نماینده ولی فقیه در استان بوشهر:
مردم استان بوشهر از دیرباز به عشق ولایت زندگی کرده اند

به گزارش خبر ورسانه آستان قدس رضوی در استان بوشهر آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در دیدار با خدام حرم رضوی اظهار داشت: مردم استان بوشهر مردمانی هستند که از دیرباز به عشق ولایت زندگی کرده و در طریق ولایت بوده اند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه حضور خدام در این استان آثار و برکات بسیار عالی داشته و کاملا مشهود است، افزود: ما در استان بوشهر که مشهور به استان اهل بیت و ولایت است، هر وقت که حضور شما را تجربه کردیم گویا این نور رضوی در جامعه طلوع کرده و تا مدت ها عطر حضور مبارک شما را در استان احساس می کنیم.
وی ادامه داد: مردم استان بوشهر مردمانی هستند که از دیرباز به عشق ولایت زندگی کرده و در طریق ولایت بوده اند.
آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه شما خدام عزیز سفیران معرفت و ولایت رضویی هستید؛ تصریح نمود: کاری که شما عزیزان می کنید و به شهرهای مختلف سفر می کنید کاری است که حضرت ثامن الحجج خودشان هم انجام دادند و از مدینه به ایران آمدند و این کار خیلی ارزشمند و بزرگی است.
وی ادامه داد: مردم شما خدام عزیز را نه تنها به عنوان یک انسان بزرگوار بلکه به عنوان یک شخصیتی که متبرک و متنعم و معطر به عطر صاحت مقدس حضرت امام رضا علیه السلام می باشید؛ می بینند.
وی خاطر نشان نمود: زیارت حضرت امام رضا «علیه السلام» آثار و برکات دنیوی و اخروی زیادی دارد که نصیب انسان می شود و شما عزیزان هم که از آن بارگاه تشریف می آورید حامل همان برکات و فیوضات هستید و زیارت لازم نیست حتماً در خود حرم باشد بلکه زیارت از راه دور ثواب زیارت حضوری را دارد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر اظهار داشت: مردم دلتنگ حرم حضرت علی ابن موسی‌الرضا(ع) هستند و لحظه‌شماری می‌کنند که موانع برطرف شود و خود را به ساحت نورانی ایشان برسانند و در حال و هوای آن توسل جویند.
در پایان این دیدار خدام حرم رضوی از آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اهدا قاب فرش متبرک حرم مطهر رضوی تقدیر کردند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *