۳۰۰ برنامه با حضور خدام حرم رضوی در استان بوشهر برگزار شد

دبیر ستاد زیر سایه خورشید استان بوشهر گفت: در دهه کرامت بیش از ۳۰۰ برنامه در شهرها و روستاهای استان بوشهر با حضور خدام حرم رضوی برگزار شد.

اکبر قائدی با بیان اینکه تلاش گروه‌های جهادی در برنامه‌های دهه کرامت و مشارکت با خدام حرم رضوی ستودنی است اظهار داشت: در برنامه توزیع بسته معیشتی در عالیشهر بوشهر همکاری گروه جهادی شهید ضرغام درخشان و کانون خدمت رضوی خورشید طوس عالیشهر بوشهر ستودنی است.

وی با بیان اینکه به مناسبت دهه کرامت بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد گفت: با همکاری گروه‌های جهادی بسته‌های معیشتی شامل مرغ، رب، برنج، حبوبات و دیگر مواد غذایی تهیه و در روز میلاد امام رضا علیه‌السلام بین نیازمندان در نقاط مختلف توزیع شد.

دبیر ستاد زیر سایه خورشید استان بوشهر از اجرا بیش از ۳۰۰ برنامه در دهه کرامت خبر داد و افزود: این برنامه‌ها در شهرها و روستاهای استان بوشهر با حضور خدام حرم رضوی برگزار شد که آثار مهمی در پی داشت.

قائدی، به مراسم دهه کرامت در کنگان پرداخت و خاطر نشان کرد: با حضور خدام حرم رضوی مراسم ویژه‌ای در کنگان برگزار شد و امام جمعه این شهر نقش و جایگاه خدام را بسیار مهم دانست.

وی تجلیل از خانواده معظم شهدا و جانبازان، غبارروبی گلزار شهدا و جشن زیر سایه خورشید را از مهمترین برنامه‌ها دانست و تصریح کرد: با حضور خدام حرم رضوی برنامه ویژه اجتماعی، فرهنگی، هنری، رسیدگی به نیازمندان و توجه به حل مشکلات مردم برگزار شد و در این راستا ضمن آزادی تعدادی از زندانیان جرایم غیر عمد با گذشت شاکیان، به برکت حضور خادمان حرم امام رضا (ع) اولیای دم از قصاص در شهرستان دشتستان گذشتند.

دبیر ستاد زیر سایه خورشید استان بوشهر، دلجویی و عیادت از بیماران و قدردانی از کادر درمانی و پرستاری در مراکز درمانی از دیگر برنامه‌ها دانست و بیان کرد: به اهتزاز در آمدن پرچم متبرک حرم امام رضا (ع) بر فراز امام‌زاده‌ها و تجلیل از پاسداران و خدمتگزاران در بخش‌های مختلف و سرکشی از خانواده معظم شهدا، جانبازان و مددجویان بهزیستی و کمیته امداد از دیگر برنامه خادمان حرم رضوی در دهه کرامت در استان بوشهر بود که مورد توجه همگان قرار گرفت.

وی گفت: همزمان با سالروز ولادت امام رضا (ع) با تلاش کانون خدمت رضوی و مردم ولایتمدار بسته‌های گوشت گرم قرمز و سفید، بین نیازمندان شهرها و روستاها توزیع شد.

وی ادامه داد: این برنامه به مناسبت دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا (ع) در نقاط مختلف استان بوشهر برگزار شد.

مسئول کاروان خدام رضوی استان بوشهر از اقشار مختلف مردم در استقبال از خدام رضوی تقدیر کرد و افزود: یکی از برنامه‌های خدام حرم امام رضا (ع) حضور در مناطق محروم و دورافتاده بوده که با استقبال بی‌نظیر مردم مواجه شدند.

محمد سراوانی بیان کرد: از لحظه ورود کاروان خدام رضوی به استان بوشهر و از لحظه ورود به فرودگاه، شهرستان‌ها، بخش‌ها، شهرها و روستاها و در مناطقی که خدام رضوی حضور پیدا کردند مورد استقبال گرم و پرشور و کم‌نظیر قشرهای مختلف مردم قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه مردم این استان عاشق و دلداده ائمه طهارت (ع) هستند تصریح کرد: در ایام دهه کرامت بیش از ۳۰۰ برنامه فرهنگی و اجتماعی با حضور خدام رضوی در سطح استان بوشهر برگزار شد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
نظرات بسته شده است.