برگزاری اردوی تخصصی باشگاه دختران رضوی در مشهد

دوره تخصصی اردویی باشگاه دختران رضوی با حضور ۳۸۰ دانش آموز از سراسر کشور در مشهد مقدس در حال برگزاری است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، اولین دوره تخصصی اردویی دختران سراسر کشور با هدف آشنایی بیشتر با دیدگاه ها و نیازها، ارتباط مستمر با دختران آینده ساز و تشکیل باشگاه دختران رضوی به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی در مشهد در حال برگزاری است و ۳۸۰ دانش آموز دختر در قالب ۲ گروه، از استان‌های هرمزگان، خراسان شمالی، چهارمحال و بختیاری، همدان، مازندران، قزوین، کرمان، خوزستان و گلستان از ۵ الی ۱۱ فروردین ماه زیر نظر مربیان، در دوره‌های مختلف آموزشی آن شرکت می کنند.
از جمله برنامه‌های این اردو می توان به دوره های آموزشی حرم شناسی، فضای مجازی، طب و تغذیه و بازدید از موزه مرکزی آستان قدس رضوی اشاره کرد. همچنین دختران دانش آموز، ضمن حضور در اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) به انجام بازیهای گروهی بر اساس مفاهیمی همچون زندگی، آرامش، ایثار و ورزش، مشارکت جمعی در تهیه ناهار به وسیله لوازم و مواد موردنیازی که در اختیارشان قرار می گیرد و… پرداخته و در آئین اختتامیه اردو، عهدنامه‌ خود با امام رئوف (علیه السلام) را قرائت می کنند.
بر طبق برنامه ریزی های صورتگرفته و در ادامه حرکت باشگاه دختران رضوی، دانش‌آموزان دختر مدارس مشهد نیز در اردوهای تخصصی این باشگاه حضور پیدا خواهند کرد.
یادآور می شود؛ نخستین دوره تخصصی اردویی باشگاه دختران رضوی با حضور دانش آموزان دختر از سراسر کشور، پنجم لغایت یازدهم فروردین ماه در مشهد برگزار می شود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
نظرات بسته شده است.