خادمین حرم رضوی با خانواه شهید «بهمنی» در همدان دیدار کردند

در پنجمین روز  از ورود کاروان زیر سایه خورشید به همدان؛

خادمین حرم رضوی با خانواه شهید «بهمنی» در همدان دیدار کردند

در پنجمین روز  از ورود کاروان زیر سایه خورشید به همدان خادمین حرم رضوی با خانواه شهید «تقی بهمنی» در همدان دیدار کردند.

به گزارش ستاد خبری زیر سایه خورشید استان همدان، امروز در پنجمین روز از سفر کاروان زیر سایه خورشید به همدان خادمین بارگاه ملکوتی شمس الشموس از خانواده شهید «تقی بهمنی» سرکشی کردند.

در این مراسم که به همت بسیج فرهنگیان ناحیه یک همدان شکل گرفت، سردار میرزایی مسئول مجمع راویان دفاع مقدس استان همدان، مدیر کل و مسئولین آموزش و پرورش ناحیه یک همدان، مدیر و اعضای شورای بسیج فرهنگیان ناحیه یک همدان، مسئولین سازمان بسیج فرهنگیان همدان حضور یافتند.

در این مراسم معنوی خادمین حرم رضوی با حمل پرچم بارگاه ملکوتی معین الضعفاء و بسته‌های متبرک حرم حضور یافته و با قرائت صلوات خاصه امام رضا(ع) و بیان کرامات این امام معصوم(ع) روشنی بخش مراسم شدند و عطر رضوی را در فضا پراکنده کردند.

سردار رضا میرزایی مسئول مجمع راویان دفاع مقدس استان همدان با اشاره به اقدامات و رشادت‌های  تأثیرگذار شهید «بهمنی» در راه انقلاب و نظام به معرفی این شهید والامقام در جامعه تاکید کرد.

همچنین در این مراسم حجت‌الاسلام شیرزادی کارشناس مذهبی استان قدس رضوی با بیان اینکه جامعه با معرفی نکردن شهدا، در حق آنها ظلم کرده بر ضرورت تبیین ایثارگری‌های شهدا در جامعه پرداخت.

در پایان مراسم با تجلیل از خانواده شهید هدایایی از طرف آستان قدس رضوی، بسیج فرهنگیان ناحیه یک همدان و مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک همدان به خانواده شهید اهدا شد.

انتهای پیام/

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *