گزارشی از پنجمین روز حضور ۲ کاروان رضوی در همدان

به گزارش ستاد رسانه‌ای جشن‌های مردمی و بین‌المللی زیر سایه خورشید، صبح امروز کاروان با حضور در سایت رادار موشکی پدافند هوایی خاتم الانبیاء در جمع کارکنان و سربازان این مجموعه حضور یافت و در برنامه ای این مجموعه که به مناسبت دهه کرامت برپا شده بود شرکت کرد.
فرماندهی این مجموعه به یُمن ورود خادمان رضوی برای سربازان ۷۲ ساعت تشویقی لحاظ کرد.
حضور در روستای سوباشی در استقبال گرم مردمی این روستا و دیدار با خانواده یکی از شهدای دفاع مقدس شهید«سیدی» و همچنین حضور در امامزاده «زید» از دیگر برنامه‌های این کاروان بود.
در ادامه نیز کاروان رضوی بعد از حضور در جمع و استقبال پرشور مردم گل‌تپه و دیدار با خانواده شهید «هاتفی» در پایگاه سوم شکاری شهید «نوژه» حضور یافتند.
در آستانه ایام ولادت امام هشتم(ع) و به یُمن ورود کاروان زیر سایه خورشید و خادمان امام رضا(ع) فرماندهی این مجموعه نیز برای ۸ نفر سفر زیارتی و همچنین ۸ روز مرخصی به تمامی سربازان و کارکنان این مجموعه هدیه داد.
کاروان دوم نیز سفر خود را با حضور در زندان مرکزی همدان آغاز کرد که طی این سفر نیز پر خیر و برکت بود و منجر به آزادی ۸ تن از زندانیان شد که اقدامات آن در حال پیگیری است.
در ادامه نیز این کاروان در شهر قهاوند حضور یافتند و بعد از استقبال مردم این شهر با امام جمعه قهاوند دیدار و گفتگو کردند.
خادمین رضوی بعد از دیدار با امام جمعه در گلزار شهدای این شهر به عطرافشانی مزار شهدا پرداختند.
حضور کاروان زیر سایه خورشید به همراه پرچم متبرک حرم مطهر امام رضا(ع) در جشن ورزشکاران، سرکشی از خانوده شهدای دوران دفاع مقدس، بازدید از طرح‌های مقاومتی و حضور در ۲ روستای محروم این شهر نیز از دیگر برنامه‌های این کاروان بود.
انتهای پیام/

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *