به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی
موکب جامع خدمات زائر شبکه جوانان رضوی برپا خواهد شد

موکب جامع خدمات زائر شبکه جوانان رضوی در ایام شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی برپا خواهد شد.
به گزارش خبرنگار آستان نیوز، در ایام شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع)به منظور خدمت‎رسانی به زائران پیاده ایام شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) موکب جامع خدمات زائر شبکه جوانان رضوی با همکاری تشکل‎های دانشجویی دانشگاه‎های مشهد برپا خواهد شد.
شبکه جوانان رضوی با فراخوان سراسری در کل کشور خادمیاران ویژه برای خدمت‎رسانی در این موکب را دعوت به همکاری کرده است و تشکل‏های همکار با موسسه جوانان آستان قدس رضوی با اعزام نیروهای متخصص در زمینه‎های مختلف در این موکب خدمت‎رسانی خواهند کرد.
این موکب که در محل مجتمع دانشجویی امام رضا(ع) واقع در خیابان فدائیان اسلامی قرار داشته و توسط دانشجویان داوطلب اداره می‎شود دارای غرفه‎های مختلفی همچون پذیرایی، خیاطی، نانوایی، پرسش و پاسخ، کودک و نوجوان، عکاسی و …. خواهد بود.
لازم به یادآوری است در این موکب با استقرار تیم پزشکی، خدمات درمانی و دارویی نیز به زائران پیاده دهه آخر صفر که برای زیارت حضرت ثامن الحجج(ع) به مشهد مقدس مشرف شده‎اند، ارائه خواهد شد.

موکب شبکه جوانان رضوی
موکب شبکه جوانان رضوی
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
نظرات بسته شده است.