همزمان با ایام شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع)
محفل عزاداری هیئت‌‏ دانشجویی دانشگاه قم میزبان خدام حضرت رضا(ع) شد

همزمان با ایام شهادت امام مهربانی‎ها محفل عزاداری هیئت دانشجویی شباب الشمس دانشگاه قم میزبان خدام و پرچم متبرک امام رضا(ع) شد
به گزارش خبرنگار آستان نیوز، مراسم عزاداری هیئت دانشجویی شباب الشمس دانشگاه قم در ایام شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) حضور خدام و پرچم متبرک گنبد و بارگاه حرم مطهر حضرت ثامن الحجج(ع) برگزار شد.

در ابتدای این مراسم خدام حرم مطهر رضوی با استقبال پرشور دانشجویان استان قم، ریاست محترم دانشگاه قم، مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و دیگر مسئولین مربوطه وارد دانشگاه قم شده و با حضور بر سر مزار شهید گمنام، با قرائت زیارت شهدا و تقدیم فاتحه به ارواح طیبه شهدا، مزار شهید را با گلاب ناب شستشو داده و با اهدای گل، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.
پس از این مراسم پرچم متبرک حرم مطهر امام رضا علیه السلام نیز توسط خدام به میان دانشجویان ولایتمدار برده شد و آنان نیز متبرک به عطر حریم رضوی شدند.
پس از پایان مراسم و برنامه پرچم گردانی در میان دانشجویان، یکی از خدام دقایقی را به ذکر کراماتی از حضرت ثامن الحجج(ع) پرداخته و در ادامه نیز، مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری به نیابت از رییس دانشگاه ضمن عرض خیر مقدم به خدام بارگاه علی بن موسی الرضا(ع) ، از برگزارکنندگان این مراسم باشکوه علی الخصوص هیئت رزمندگان اسلام قم و مدیر محترم دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان تقدیر و تشکر نمودند.
در پایان این مراسم، متبرکات حرم مطهر رضوی شامل نبات و نمک متبرک، کتاب و عطر رضوی در میان کلیه دانشجویان گرامی توزیع شد، همچنین کلیه شرکت کنندگان میهمان سفره ضیافت امام رضا علیه السلام بودند.
لازم به ذکر است، موسسه جوانان آستان قدس رضوی با همکاری شبکه جوانان رضوی و تشکل های دانشجویی سراسر کشور در ایام شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، خدام و پرچم متبرک حضرت رضا(ع) را به همراه متبرکات حضرت رضا(ع) به هیئت‎های دانشجویی دانشگاه‎های ۲۸ استان کشور اعزام کرده است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
نظرات بسته شده است.