همزمان با ایام سالگرد ارتحال حضرت آیت الله قاضی
 همایش «شناخت الگوی جوان امروز» برگزار می‎شود

همایش گرامیداشت آیت الله قاضی

همزمان با ایام سالگرد ارتحال حضرت آیت الله قاضی(قدس سره شریف)، همایش «شناخت الگوی جوان امروز» به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، همزمان با ایام سالگرد ارتحال حضرت آیت الله قاضی(قدس سره شریف) و مرحوم علامه طباطبایی، همایش «شناخت الگوی جوان امروز» به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی برگزار می شود.

این موسسه در راستای ارائه الگوهای برتر و هویت بخش به جوان امروزی در نظر دارد همایش تخصصی تبیین الگوی های برتر جوان امروزی را با حضور نخبگان  فرهنگی و رسانه‎ای کشور، در بزرگداشت عارف کامل آیت الله حاج میرزا علی آقای قاضی و مفسّر، فیلسوف و عارف بزرگ شیعی؛ علامه طباطبایی، همزمان با سالگرد این عزیزان (۶ ربیع و ۲۴ آبان ماه) برگزار نماید.

از دیگر اهداف برگزاری این همایش تبیین خط اصیل عرفان ناب شیعی بعنوان گمشده تربیتی نسل امروز و تحقق مأموریت معرفت افزایی جوانان و اتصال ایشان به آستان ملکوتی و انسان ساز امام رئوف علیه السلام در نظر گرفته شده است.

لازم به یادآوری است، علاوه بر همایش اصلی که بعد ازظهر پنجشنبه ۲۴ آبان ماه در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار می‎شود، در ساعت صبح نشست های تخصصی با حضور شخصیت های نخبگانی و رسانه ای کشور در همین خصوص برنامه‏ریزی شده است

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

الگوی امنیتی *