عطر حرم رضوی در بیمارستان‌های قزوین پیچید / عیادت خدام امام رضا(ع) از بیماران قزوینی

خدام بارگاه منور رضوی از بیماران بیمارستان‌های بوعلی و کوثر قزوین عیادت و از آنان دلجویی کردند.

به گزارش ستادخبری دهمین دوره جشن‌های مردمی و بین‌المللی «زیر سایه خورشید»، خادمان بارگاه منور رضوی در دومین روز از حضور خود در استان قزوین بر بالین بیماران بستری در مراکز آموزشی- درمانی بوعلی و کوثر شهر قزوین حاضر شده و برای بهبودی آنان دعا کردند.

براساس این گزارش، در این حرکت معنوی که برای دهمین سال متوالی برگزار می‌شود، تعدادی از خدام حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)، با پرچم متبرک حرم مطهر رضوی از بیماران بستری در این بیمارستان‌ها عیادت و به آنان بسته های نبات و نمک متبرک اهدا کردند.

طی این بازدید که از بخش‌های مختلف این بیمارستان‌ها انجام شد، اشک چشم بیماران و دعای برخی سالمندان بیمار در بیمارستان گویای ارادت خاص آنان نسبت به امام رضا(ع) و خادمان ایشان بود.

از جمله حاشیه‌های جالب این برنامه قرائت اذان توسط حجت‌الاسلام یادگاری از خادمین امام رضا(ع) در گوش نوزاد دختری بنام فاطمه بود که در حین اذان زمزمه های دعا و زیارت مردم حاضر در بیمارستان فضای معنوی خاصی را ایجاد کرده بود.

یادآور می‌شود، دهمین دوره جشن های مردمی و بین‌المللی «زیر سایه خورشید» در حدود بیش از ۱۰۰نقطه از ایران اسلامی و ۱۵۰ نقطه از ۳۴ کشور جهان برگزار می‌شود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

الگوی امنیتی *