جوانان لرستان میزبان جُنگ دانش آموزی«چله انقلاب» می شوند

به همت تشکل های جوانان رضوی ویژه برنامه های سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی در قالب جُنگ دانش آموزی«چله انقلاب»، جوانان لرستان میزبان این جشن می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، جُنگ دانش آموزی پویش کشوری «چله انقلاب» در تاریخ چهاردهم بهمن ماه سال جاری با حضور دانش آموزان نخبه علمی لرستان در سینما استقلال خرم آباد برگزار خواهد شد.

این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین وحیدی؛ کارشناس مذهبی با موضوع تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برگزار می گردد.

اهداء لوح افتخار و سپاس به خانواده شهدای مدافع حرم، انقلاب و دانش آموزان نمونه از سوی آستان قدس رضوی و اجرای سرود و تئاتر توسط دانش آموزان از دیگر برنامه های جُنگ دانش آموزی طرح پویش کشوری «چله انقلاب» می باشد.

یادآوری می شود؛ پویش کشوری «چله انقلاب»؛ به منظور ارائه مجموعه ای از نمایشگاه ها، همایش ها و برنامه های ترکیبی ویژه بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی برگزار می گردد که با هدف معرفی کامل اهداف و دستاوردهای آن واقعه عظیم در سراسر کشور و به صورت چرخشی در شهرهای منتخب از تاریخ ۳۰دی ماه تا سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد. تمام این فعالیت ها با محوریت شبکه جوانان رضوی، با همت و توان مجموعه ها و تشکل های انقلابی و با حضور همه اقشار مردم انجام می شود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

الگوی امنیتی *